فراخوان ادبی و هنری روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تبریز

تبریز- ایرنا- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی با مشارکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، فراخوان ادبی و هنری ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را منتشر کرد.

به گزارش چهارشنبه ایرنا، در این فراخوان که در ۲ بخش ادبی و هنری منتشر شده، از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند خواسته شده است آثار نقاشی و دلنوشته‌ها، اشعار و داستان‌های کوتاه خود را در مورد ویژگی‌های روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به دفتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی ارسال کنند.

بنا بر این فراخوان، علاقه‌مندان تا بیستم آبان ماه جاری فرصت دارند آثار خود را به شماره تلفن همراه ۰۹۲۰۷۵۹۷۴۷۴ در شبکه‌های اجتماعی بفرستند.

گفتنی است به مناسبت ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، برنامه‌های متنوعی نیز در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

قصه‌گویی، معرفی وقایع، مسابقه، خاطره‌گویی و معرفی کتاب از جمله برنامه‌هایی هستند که به میزبانی مراکز کانون و با حضور محدود کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها باتوجه به شرایط کرونایی در مراکز کانون در شهرستان های آذربایجان شرقی اجرا می‌شوند.

همچنین تولید محتوا و ارائه در فضای مجازی به همین مناسبت از دیگر برنامه‌های کانون استان در بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha