امام جمعه کاشمر: ملت ایران به سلطه استکبار تن نمی‌دهد

مشهد- ایرنا- امام جمعه کاشمر گفت: با وجود همه گرفتاری‌ها، تحریم و مشکلات اقتصادی، ملت ایران در سایه اتحاد و انسجام به سلطه استکبار جهانی تن نمی‌دهد.

حجت الاسلام جواد طاهری روز چهارشنبه در جمع دانش آموزان مدرسه شاهد امام صادق(ع) کاشمر با تاکید بر لزوم حفظ روحیه استکبارستیزی در بین نسل جوان و نوجوان گفت: نباید گذاشت آلودگی‌های جبهه استکبار وارد قلب و روح جامعه ما شود.

وی تصریح کرد: جبهه استکبار قبل از انقلاب علیرغم اینکه می‌دید ملت ایران گرفتار شاهی مستبد است، به جای اینکه به مردم کمک کند با این گرگ خونخوار دست دوستی داد و ظلم خود را بر ملت مضاعف نمود.

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه ما نسبت به آمریکا بغض داریم زیرا خیانت‌های این کشور قابل شمارش نیست، گفت: آمریکا با تحمیل جنگ بر ما ۳۶ هزار دانش آموز ما را به شهادت رساند و ۱۷ هزار شهید ترور نتیجه اقدامات آمریکای مستکبر و اسرائیل غاصب است.

وی با اشاره به انسجام و اتحاد ملت ایران افزود: گرفتاری‌ها، تحریم و مشکلات اقتصادی موجب نمی‌شود ملت ما ببار دیگر در دامن آمریکای جنایتکار بیفتد و ایران مستحکم و قوی موجب می شود تا تمام آزاداندیشان در دنیا مقتدر در برابر زیاده خواهی آمریکا بایستند.

وی بیان کرد: آمریکا می خواهد دانش آموزان و نسل جوان ما را فریب دهد، در صورتی که نسل جدید فریب حیله های آنها را نخواهد خورد و به پای انقلاب و ارزش های اسلامی ایستاده است.

۱۹۰ مدرسه، آزمایشگاه، پژوهشسرا و کانون تربیتی با فعالیت هزار و ۲۵۰ معلم در کاشمر دایر است.

مرکز شهرستان ۱۳۸ هزار نفری کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha