۱۳ آبان ۱۴۰۰،‏ ۸:۲۷
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84528956
۱ نفر

برچسب‌ها

جاده‌های خراسان رضوی بارانی و لغزنده است

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: در پی بارندگی صبح امروز در شهرستانهای شمالی استان سطح جاده‌ها به ویژه بزرگراه های اصلی قوچان- مشهد و سبزوار -مشهد بارانی و لغزنده گزارش شده است.

ابراهیم نصری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر بارش باران در شهرستانهای قوچان، درگز، چناران، مشهد، کلات، سرخس، سبزوار، جوین، جغای و نیشابور موجب لغزندگی سطح جاده های اصلی و فرعی در این مناطق شده است.

وی به بارندگی در مسیر مشهد - طرقبه نیز اشاره کرد و ادامه داد: صبح امروز بارش برف پراکنده در محدوده گردنه تیوان در جاده درگز - قوچان سطح این مسیر ترانزیتی را لغزنده کرده است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی پیش بینی می شود بارش باران به‌ همراه کاهش ۱۵ درجه ای دما تا فردا جمعه در همه استان ادامه یابد.

۵۱ گردنه در راههای شهری خراسان رضوی به طول ۵۴۵ کیلومتر، ۱۷۲ گردنه در راههای روستایی به طول ۵۷۴ کیلومتر و ۱۳۶ منطقه کولاک‌گیر و مه‌گیر به طول ۵۸۶ کیلومتر در این استان وجود دارد.

خراسان رضوی با پنج هزار و ۲۰۰ کیلومتر راه آسفالته اصلی و فرعی، هفت هزار و ۶۰۰ کیلومتر راه آسفالته روستایی و هفت هزار و ۷۶۰ کیلومتر راه غیر آسفالته در جایگاه دوم کشور از نظر طول راهها قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha