انقلاب با استفاده از انرژی و انگیزه جوانان به پیشرفت حداکثری می‌رسد

قزوین - ایرنا - فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: انقلاب اسلامی با استفاده از انرژی و انگیزه جوانان به پیشرفت حداکثری می رسد و باید بتوان از این ظرفیت حداکثری به نحو احسن استفاده کرد.

به گزارش ایرنا،سردار رستمعلی رفیعی آتانی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قزوین در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این رویداد در حقیقت متعلق به تمامی ملت ایران است و تمامی شرکت کنندگان این رویداد به سبب درک درست از جامعه و وضعیت کشور و خلق ایده قبل از اعلام نتیجه برنده هستند.

وی افزود: این جوانان برای نجات جامعه به سمت خلق ایده رفته اند که بسیار ارزشمند است و در این مسیر با واقع بینی حرکت کرده اند و مسیر خود را با خیال و توهم یا به شیوه ذوقی دنبال نمی کنند.

این مسوول با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری احتیاج داریم که منویات مقام معظم رهبری را تبدیل به محتوای دیجیتال کنیم، گفت: امروزه این جوانان با توجه به فرموده مقام معظم رهبری که شعار مرگ بر آمریکا خدمت به مردم است، به سمت ایده پردازی در این حوزه رفته اند که بسیار مطلوب ارزیابی می شود.

رفیعی آتانی اضافه کرد:امروز اقتصاد مقاومتی با شعار "صرفه جویی راه نجات کشور است" مطرح شده که خوشبختانه بسیاری از این جوانان در این زمینه ورود کرده اند و اطلاعات و فهم آنها از اوضاع کشور بسیار خوب و مفید است.

وی با بیان اینکه امروز هرکس جوانان را باور نکند قدرت شتابانده انقلاب اسلامی را قبول ندارد،افزود: این قطار انقلاب اسلامی نیازمند انرژی و انگیزه است و این جوانان می توانند انقلاب اسلامی را به شکوفایی هر چه بیشتر برسانند، همانگونه که در جنگ و مباحث علمی با استفاده از ظرفیت جوانان به پیشرفت رسیده ایم.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، پرچم انقلاب را به دست جوانان سپردند که ما هم در این عرصه باید قدم برداریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha