بانوی کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شد 

یاسوج - ایرنا - سرپرست هیأت کبدی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرجان جوکار از این استان امروز (شنبه) به نخستین مرحله اردوی تیم ملی کبدی زنان رده سنی بزرگسالان دعوت شد. 

مهناز ماندگانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دعوت از جوکار برای حضور در این اردو از سوی فدراسیون کبدی انجام شده  است. 

وی افزود: این اردو به مدت ۶ روز و از ۱۳ تا ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۰ در تهران، مجموعه ورزشی بعثت در  حال برگزاری است. 

سرپرست هیأت کبدی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از برگزاری این اردو انتخاب افراد برتر برای حضور در نوزدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۲۲ در شهر هانگژو کشور چین است.  

ماندگانی عنوان کرد: پیش از این نیز سید جمال الدین موسوی از کهگیلویه و بویراحمد به نخستین مرحله اردوی تیم ملی کبدی مردان رده سنی  بزرگسالان برای شرکت در نوزدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۲۲ در شهر هانگژو کشور چین دعوت شده بود. 

وی ابراز داشت: دعوت از سید جمال الدین موسوی برای حضور در این اردو از سوی فدراسیون کبدی انجام شد. 

ماندگانی با اشاره به اینکه جوکار و موسوی عضو تیم کبدی مردان و زنان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد هستند، گفت: این اردو به مدت هشت روز و از هفت تا ۱۴ آبان ماه امسال در شهر قزوین برگزار شد. 

نوزدهمین دوره بازی های آسیایی از ۱۰ تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲ مصادف با ۱۹ شهریور تا سه مهر ۱۴۰۱ در ۴۰ رشته ورزشی در شهر هانگژو کشور چین برگزار خواهد شد. 

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از ۵۰ هزار نفر است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha