۱۸ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۳۰
کد خبرنگار: 2743
کد خبر: 84534674
۱ نفر

برچسب‌ها

۲۲ مسجد سلسله دارای کتابخانه هستند

خرم‌آّباد- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری سلسله گفت: از مجموع ۱۰۱ مسجد شهرستان، تعداد ۲۲ مسجد شهری و روستایی دارای کتابخانه برای استفاده جوانان و نوجوانان هستند.

به گزارش ایرنا، "روح الله زمانیان" روز سه شنبه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری، با اشاره به اینکه تعداد ۱۵ مسجد روستایی در حال حاضر در روستاهای مختلف شهرستان دارای کتابخانه هستند، افزود: توجه به فرهنگ کتابخوانی نباید فقط به مناطق شهری محدود شود بلکه می‌توان با توسعه امکانات در مناطق محروم و روستایی و استفاده از کتابخانه‌های سیار در این مناطق، اهالی روستاها را بیش از گذشته با کتاب و کتابخوانی مأنوس کرد.

زمانیان با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه و لزوم در خانه ماندن و پرهیز از حضور در تجمعات، عنوان کرد: در شرایطی که شیوع ویروس کرونا مشکلات عدیده‌ای را برای جامعه به وجود آورده مسوولان فرهنگی موظفند تا با فراهم کردن شرایط مناسب، فرهنگ کتابخوانی را در این ایام ترویج دهند.

شهلا حسنوند رییس اداره کتابخانه های عمومی سلسله نیز شمار کتاب های موجود در کتابخانه های این شهرستان هزار جلد اعلام کرد و گفت: شمار اعضای فعال در کتابخانه های عمومی شهرستان ۸۵۰ نفر است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha