سرمربی تیم ملی فوتسال: در مورد برنامه‌هایم تصمیم‌گیری می‌شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال پس از جلسه با دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: قرار است در مورد برنامه‌هایی که ارائه دادم، تصمیم‌گیری شود.

«سیدمحمد ناظم‌الشریعه» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص جلسه خود با دبیرکل فدراسیون فوتبال و دیگر مسوولان حاضر در این جلسه اظهار داشت: این جلسه بسیار خوب بود و افرادی حضور داشتند که دستی بر آتش دارند. تفکر خوبی در این جلسه حاکم بود و به همین دلیل این جلسه مفید بود.

وی ادامه داد: «حسن کامرانی‌فر» دبیرکل فدراسیون فوتبال، «علی‌ طاهری» رییس هیات فوتبال استان اصفهان، «رضا رحمانی» رییس هیات فوتبال استان کردستان و «غلامعلی هنرپیشه» رییس هیات فوتبال استان فارس حضور داشتند. «حسین شمس» و «محمود خوراکچی» نیز به این جلسه اضافه شدند و نظرات خود را بیان کردند. 

سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: نظرات رد و بدل شد. ایرادات هم گفته شد. همه نظرات خود را ارائه دادند و باید در این خصوص تصمیم‌گیری شود. جمع‌بندی این جلسه این بود که در مورد برنامه‌های من تصمیم‌گیری شود.

ناظم‌الشریعه تصریح کرد: هم مربی خارجی پیشنهاد دادم و هم مربی ایرانی اما احتمال حضور مربی خارجی در تیم ملی فوتسال کم است.     

به گزارش ایرنا، کامرانی‌فر قرار است امروز (سه‌شنبه) با «شهاب‌الدین عزیزی خادم» رییس فدراسیون فوتبال جلسه‌ای برگزار کند و به احتمال زیاد هم رییس کمیته فوتسال و هم سرمربی تیم ملی معرفی شود.   

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha