سرمربی تیم بسکتبال نظم‌آوران: روند صعودی خود را ادامه می‌دهیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال نظم آوران سیرجان گفت: شرایط و روند تیم ما صعودی بوده و قصد داریم با ادامه این روند، در پایان دور رفت در میانه‌های بالای جدول باشیم.

علی آرزومندی سه‌شنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در ابتدای لیگ طبق یک برنامه و نقشه مشخص کار خودمان را آغاز کردیم و در مسابقاتی که در لیگ برتر داشتیم روندی صعودی را پیش گرفتیم که این مسیر همچنان ادامه داشته و قصد داریم در پایان دور رفت، در میانه‌های بالای جدول باشیم.

وی ادامه داد: ما فردا آخرین بازی دور رفت را برابر نیروی زمینی تهران برگزار خواهیم کرد که امیدوارم با برتری ما همراه باشد، البته یک بازی عقب افتاده هم داریم که قبل از آغاز دور برگشت انجام می‌شود که با توجه به امتیازهای پیش‌رو، تصورم من این است که بین رده های دوم، سوم و چهارم قرار بگیریم.

سرمربی تیم نظم آوران سیرجان تصریح کرد: بازی عقب افتاده ما با تیم بسکتبال خانه بسکتبال خوزستان است که طبق برنامه ای که اعلام شده ۱۰ آذرماه و سه روز قبل از شروع دور برگشت برگزار شود که در آن بازی نیز با تفکرات برد به زمین خواهیم رفت.

آرزومندی در مورد شرایط تیم نیروی زمینی تهران هم گفت: آنها تیم خوب و با انگیزه‌ای هستند و از بازیکنان نظامی بهره می برند؛ به نظرم تجربه لیگ سال قبل خیلی کمک کرده و ما امروز لیگ پویاتری را نسبت به دوره قبلی شاهد هستیم. فاصله بازی‌ها خوب است و تیم ها فرصت مناسبی برای استراحت و ریکاوری دارند.

رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال در دو گروه هشت تیمی برگزار می‌شود که در گروه الف، شهرداری گرگان، صنعت مس کرمان، پالایش نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، کاله، نظم آوران سیرجان، نیروی زمینی تهران و خانه بسکتبال خوزستان حضور دارند.

در گروه ب نیز تیم‌های شیمیدر قم، مهرام تهران، اکسون تهران، آویژه صنعت پارسا مشهد، فولاد مبارکه سپاهان، رعد پدافند هوائی تهران، صنایع هرمزگان و صنعت مس رفسنجان با هم رقابت می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha