آخرین جزئیات رویداد فیلم‌کوتاه «تصویردهم» اعلام شد

تهران- ایرنا- دبیر دومین رویداد فیلم‌کوتاه «تصویردهم» ضمن اعلام زمان اکران‌ حضوری شهرستان‌ها از پخش زنده اختتامیه این رویداد خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از ستاد خبری سوگواره فیلم‌کوتاه تصویر دهم، محمد رهبر با اشاره به اینکه علاوه بر تهران، فیلم‌های منتخب این رویداد در شهرستان‌های قم، مشهد و اصفهان هم نمایش خواهند داشت، گفت: تمام اکران‌های حضوری همزمان با تهران پنج‌شنبه (۲۰آبان‌) برگزار خواهد شد.

اکران حضوری قم از ساعت ۱۴ در مدرسه اسلامی هنر سینما آیه، در مشهد از ساعت ۱۶ در پردیس سینمایی هویزه، در اصفهان از ساعت ۱۶ در سالن سوره خیابان آمادگاه و در تهران نیز از ساعت ۱۴ در سالن آسمان فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد.

دبیر دومین رویداد فیلم‌کوتاه «تصویردهم» تاکید کرد: با پایان یافتن زمان نمایش آثار منتخب، با توجه به بازخوردها و آرای مردمی در اکران آنلاین و اکران‌های حضوری پنج فیلم منتخب مشخص خواهند شد.

رهبر همچنین درباره جزئیات برگزاری اختتامیه این رویداد افزود: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده، امکان پخش زنده اختتامیه این رویداد با اجرای علی درستکار ساعت ۱۹، جمعه (۲۱ آبان‌) در سالن آسمان فرهنگستان هنر، از طریق صفحه آپارات تصویردهم به نشانی Aparat.com/tasvir۱۰ وجود خواهد شد و مخاطبان می‌توانند برنامه‌های اختتامیه را آنلاین تماشا کنند.

«سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویردهم» با هدف محوری اشاعه و ترویج سنت‌ها و آیین‌های حسینی به همت موسسه فرهنگی خیریه راه ایمان و مشارکت عتبه مقدسه حسینی (ع) با دبیری محمد رهبر و مدیریت مجید مجیدی برگزار می‌شود.

در دومین «سوگواره فیلم‌کوتاه عاشورایی تصویر دهم» به انتخاب هیئت داروان متشکل از مجید مجیدی، سیدرضا میرکریمی و نیما جاویدی به سه نفر برتر تندیس، لوح تقدیر و به ترتیب جوایز نقدی شامل ۵ سکه‌، چهار سکه و سه‌ سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha