چهار کاراته کای قزوینی به عضویت تیم ملی درآمدند

قزوین – ایرنا – دبیر هیات کاراته استان قزوین گفت: چهار کاراته کای استان برای اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان و رقابت‌های قهرمانی جهان به عضویت تیم ملی درآمدند.

حمیدرضا داوری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان در دو بخش مردان و بانوان برای تعیین ورزشکاران برتر برای حضور در دو رویداد مهم مسابقات قهرمانی جهان در کشور امارات و همچنین رقابت های قهرمانی آسیا در کشور قزاقستان برگزار شد.

وی اضافه کرد: در پایان این رقابت ها مجید حسن نیا در وزن منهای ۶۰کیلوگرم مردان موفق شد در ترکیب تیم اعزامی در مسابقات آسیا قرار گیرد.

داوری همچنین گفت: امیررضا میرزایی در وزن ۶۷ کیلوگرم نیز به همین شکل در ترکیب تیم ملی قرار گرفت تا نماینده کاراته استان در آسیا باشد.

این مسوول اضافه کرد: علی اصغر آسیابری در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم در نبود همرزم خود بهمن عسگری باز هم موفق شد سهمیه این وزن را برای استان منظور کند و نماینده ایران در رقابت های قهرمانی جهان در امارات باشد.

وی اضافه کرد: این کاراته کای استان موفق شد برای حضور در رقابت های کمیته تیمی قهرمانی آسیا نظر کادر فنی را جلب کند و  باز هم مثل دوره قبل در اسپانیا در ترکیب تیم ملی قرار گیرد.

داوری خاطر نشان ساخت: در بخش بانوان نیز لیلا برجعلی در اولین سال حضور خود در رده سنی امید و بزرگسال، کار بزرگی انجام داد و در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم موفق شد به عنوان نماینده ایران در ترکیب تیم ملی برای حضور در کشور امارات قرار گیرد.

وی اضافه کرد: مسابقات امارات اواخر آبان ماه و رقابت های قزاقستان اواخر آذرماه برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha