دستاوردهای علمی و فناورانه سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح تشریح شد

تبریز- ایرنا- در سومین دوره برگزاری زون فناوری هوا فضا در نمایشگاه علم و فناوری ربع رشیدی (rinotex 2021) تبریز، دستاوردهای علمی، فنی، خدمات صنعتی و فناوری های پیشرفته در شرکت های سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح معرفی شدند.

به گزارش جمعه ایرنا، در سومین دوره برگزاری زون فناوری هوا فضای نمایشگاه ربنوتکس ۲۰۲۱ تبریز اعلام شد که تولید و پشتیبانی فنی انواع هلیکوپتر و هواپیما در کلاس های مختلف، نگهداری و تعمیرات اساسی، ارائه خدمات برای صنعت هوایی، خدمات هوایی چند منظوره بخشی از توانمندی های شرکت های هواپیما سازی ایران،صنایع هواپیمایی ایران، شرکت پشتیبانی و نوسازی هلیکوپترهای ایران و شرکت هواپیماسازی فجر است که توان متخصصان داخلی را به رخ رقبای بین المللی می کشد.

در نمایشگاه فناوری ربع رشیدی تبریز در کنار بنرهای معرفی توانمندی های صنعت هوایی، تجهیزات و پرنده های فوق سبک از جمله چتر اتوماتیک، پاراگلایدر، پاراموتور، پاراتراک و انواع پهپاد نیز به نمایش گذاشته شده است که نظر عموم بازدیدگان را به خود جلب می کند.

در کنار این تجهیزات به نمایش گذاشته شده، ماکت های زیبای پرنده های به کار گرفته شده در طول تاریخ نیروی هوایی ایران با رنگ استتار مخصوص نهاجا به نمایش درآمده اند که با استقبال چشمگیر بازدید کنندگان از نمایشگاه ربرو شده است.

همچنین به منظور ترویج و توسعه فرهنگ هوانوردی و  فناوری های علوم هوافضا،ماهنامه صنایع هوایی که سال هاست در این زمینه نقش به سزایی را در ترغیب علاقه مندان به رشته های هو افضا داشته است، در غرفه سازمان صنایع هوایی در اختیار مخاطبان و بازدیدکنندگان قرار داده می شود.

نهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، موسوم به رینوتکس ۲۰۲۱ از هفدهم تا بیست و یکم آبان ماه سال جاری به میزبانی نمایشگاه بین‌المللی تبریز در حال برگزاری است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha