آرزومندی: بازیکنان خارجی با کیفیت سطح لیگ بسکتبال را بالا می‌برند

تهران- ایرنا- سرمربی نظم آوران سیرجان با اشاره به حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر بسکتبال ایران گفت: ما باید افرادی را به خدمت بگیریم که اندوخته ای برای ما داشته باشند.

علی آرزومندی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: حضور بازیکنان خارجی در لیگ ما باید به گونه ای باشد که باعث پیشرفت بسکتبال ایران شود و در عمل شاهد باشیم که توان فنی بازیکنان ما افزایش می یابد.

وی ادامه داد: باید ببینیم چه بودجه ای داریم و از چه توان مالی برخوردار هستیم، بر همان اساس به دنبال بازیکنانی باشیم که بتوانند در رسیدن به اهدافمان ما را کمک کنند تا موفق شویم. در تیم نظم آوران سیرجان دو بازیکن خارجی داریم که خیلی کمک حال ما بودند و در نتایجی که به دست آمد نقش موثری داشتند.

سرمربی نظم آوران سیرجان یادآور شد: جریان حضور بازیکنان خارجی در لیگ باید به گونه ای باشند که از سطح کیفی بازیکنان ما بالاتر باشند تا اندوخته‌ای به لیگ ما اضافه شود، اگر قرار باشد بازیکنانی بیاوریم که از توان فنی بالایی برخوردار نباشند این حضور اشتباه است و جا دارد فرصت حضور در لیگ برتر را در اختیار بازیکنان جوان و با انگیزه خودمان قرار داد تا در دل لیگ، با تجربه شوند. 

آرزومندی در خصوص شرایط لیگ هم گفت: تجربه سال قبل کمک کرد تا کمیته مسابقات برنامه ریزی بهتری داشته باشد و تیم ها در شرایط مناسبی نسبت به دوره قبل بازی های لیگ را برگزار کنند. رقابت های لیگ در شرایطی دنبال می شود که تیم ها حاشیه امنیت آنچنانی ندارند و همه تیم های میانه جدول شرایطی دارند که هر گونه لغزش می تواند اثر منفی داشته باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha