پیام‌های مخاطبان صداوسیما به‌طور نظام‌مند استفاده می‌شود

تهران-ایرنا- رئیس سازمان صدا و سیما با صدور پیامی برای مخاطبانی که برای او ایمیل ارسال کرده بودند، گفت: پیام‌های مخاطبان با بررسی بیشتر به صورت نظام‌مند استفاده می‌شود.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان صدا و سیما، پیمان جبلی از دریافت پیام کسانی که برای او ایمیل ارسال کرده بودند، خبر داد و این پیام ها را امید بخش و مایه قوت قلب دانست.

وی در پیامی نوشت: رایانامه‌ها (ایمیل ها) را به طور روزانه دریافت و بررسی می‌کنم. پیام های پرمهر و سرشار از امیدتان برایم قوت قلب است و من را برای ادامه مسیری که آغاز نمودم مصمم تر می‌کند.

جبلی می افزاید: برخی پیام ها، انتقادات و پیشنهاداتی بود که با همکارانم در میان گذاشتم تا با بررسی بیشتر به طور نظام مند مورد استفاده قرار گیرد. پیام هایی همچون احیای برنامه‌های تلویزیونی پرمخاطب، ساخت سریال های با کیفیت، توجه به تبلیغات تلویزیون، حل مشکل دسترسی به شبکه‌ها، دعوت از بازیگران و هنرپیشگان که سال ها از تلویزیون دور بوده اند، حضور جناح های مختلف سیاسی و... مسائلی بوده است که برایم ارسال کرده‌اید. آن‌ها را مورد توجه قرار داده‌ام و همکارانم در حال پیگیری شان هستند.

وی در این پیام تاکید کرده است: اما پیام های همکاران عزیز نیز در حوزه‌های مختلف را مطالعه و بررسی می‌کنم. پیام های دلسوزانه و عمیقی ارسال می‌شود که نشان از توجه و دقت نظر همه عزیزان به سازمان صدا و سیماست. بیشتر پیام‌ها در حوزه رفع مشکلات معیشتی بازنشستگان، شایسته سالاری، جانشین پروری، تربیت نیروی متخصص، تبدیل وضعیت ها، پرداخت معوقات، افزایش پرداختی‌ها، رسیدگی به امور معاونت ها و بخش های مختلف سازمان و ... بوده است.

جبلی می افزاید: همه پیام ها با پیگیری همکاران سازمان با سرعت در حال پیگیری است، گرچه ممکن است پیگیری‌ها کمی زمان بر باشد، اما حتما نتیجه بخش خواهد بود. پیام‌هایتان کمک‌کننده و قوت قلب ماست.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha