سرپرست دانشگاه یزد منصوب شد

تهران - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی «عباس کلانتری خلیل‌آباد» را به عنوان سرپرست «دانشگاه یزد» منصوب کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم محمدعلی زلفی‌گل خطاب به  کلانتری خلیل‌آباد آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان «سرپرست دانشگاه یزد» منصوب می‌شوید.

وی افزود: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارایه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران‌علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی‌علمی، توسعه همه جانبه‌علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های قاسم برید لقمانی رییس پیشین دانشگاه یزد قدردانی کرد.

کلانتری خلیل آباد، دارای دکترای الهیات و معارف اسلامی، عضو هیات علمی و دانشیار دانشگاه میبد است که در حال حاضر ریاست این دانشگاه را نیز برعهده دارد.

وی همچنین مدیرکل دانشجویی دانشگاه یزد و ریاست دانشگاه پیام نور استان یزد را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha