نماینده ارومیه قهرمان هندبال ساحلی جوانان کشور شد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات هندبال آذربایجان‌غربی گفت: تیم مردان بهمن ارومیه با برد مقابل کرمان قهرمان هندبال ساحلی جوانان کشور شد.

شاهین کهنمویی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۶ تیم به مدت سه روز در اصفهان به رقابت پرداختند که در مسابقه پایانی تیم "بهمن ارومیه" ۲ بر یک "کرمان" را شکست داد و عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد.

وی گفت: تیم "بهمن" پیش از مسابقه پایانی، در مرحله مقدماتی سه برد مقابل پرواز اصفهان، کرمان و شهرکرد کسب و سپس در مرحله حذفی تیم‌های "طبس" و "ذوب آهن اصفهان" را شکست داد.

رییس هیات هندبال آذربایجان‌غربی اضافه کرد: تیم "بهمن" در این رقابت‌ها با هفت بازیکن به نام‌های عارف رافت نیا، یاسین ثریافر، نیما پیری، سالار وفامند، آرین کریم زاده، معین عباسی و علی قهرمان پور و به سرمربیگری احد آقایی شرکت کرد ضمن اینکه تیم طبس نیز در این رقابت‌ها با دو بازیکن ملی‌پوش ارومیه‌ای حضور یافته بود.

مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی کشور در دو بخش پسران و دختران برگزار شد که در بخش پسران با حضور ۱۶ تیم، بعد از تیم بهمن ارومیه، تیم‌های کرمان و  ذوب آهن اصفهان دوم و سوم شدند و در بخش دختران با حضور هشت تیم، تیم اصفهان الف میزبان مسابقات عنوان قهرمانی را کسب کرد و صنایع هرمزگان و بکتاش بهنمیر مازندران به عنوان دوم و سوم دست یافتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha