تور مجازی نگارخانه حوزه هنری استان اردبیل راه‌اندازی شد

اردبیل- ایرنا- تور مجازی نگارخانه حوزه هنری استان اردبیل با نمایش آثاری از هنرواره طراحی پوستر "به‌سوی خدا" راه‌اندازی شد.

به گزارش ایرنا، معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل روز دوشنبه در این زمینه گفت: تور مجازی نگارخانه زنده‌یاد شهرام رضایی یک امکان جدید اینترنتی برای به نمایش گذاشتن اطلاعات کاربردی از فضایی واقعی است که مخاطبان می‌توانند با اجزای مختلف غرفه مجازی ارتباط داشته و اطلاعات آثار را به صورت متن، گرافیک یا نمودار مشاهده کنند.

رحمان مجرد افزود: این کار با هدف تسهیل دسترسی به مخاطبان محصولات حوزه هنری از طریق بستر فضای مجازی، حضور پیشرو در این فضای، شبکه‌سازی و تعامل موثر با فعالان شبکه‌های اجتماعی، فراهم آوردن امکان استفاده از زیرساخت‌های نوین در حوزه فرهنگ و هنر و ایجاد بسترها و کسب و کارهای فرهنگی هنری انجام گرفت.

وی بیان کرد: این گالری‌ مجازی که تجربه بازدید ۳۶۰ درجه را فراهم می‌نماید، می‌تواند با ارائه یک روش تعاملی، ارتباط جذابی برای بازدیدکنندگان ایجاد نموده و آنها ررا برای بازدیدهای بعدی و حضوری نیز ترغیب کند.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل اضافه کرد: نخستین تور مجازی در این بستر شامل نمایشگاه آثار هنرواره ملی طراحی پوستر "به‌سوی خدا" با موضوع نماز است که به همت ستاد اقامه نماز، مشارکت حوزه هنری اردبیل و همکاری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری کشور با ارائه ۳۰ اثر در بستر وب در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha