حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در حوزه برندینگ افزایش می‌یابد

تهران - ایرنا - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با هدف حمایت از شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان از تهیه اقلام تبلیغی همچون لوگو، نشان تجاری، سایت و بروشور حمایت می‌کند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از نیازمندی‌های شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان، توسعه نشان تجاری و بازاریابی است و  معاونت علمی و فناوری علاوه بر مشاوره و آموزش در این حوزه، در زمینه تبلیغات نیز از این شرکت‌ها حمایت می‌کند.

حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری طیف گسترده‌ای از خدمات را شامل می‌شود که تعداد آنها از ۱۰۰ خدمت فراتر رفته است.

در راستای کاهش هزینه‌های تبلیغاتی شرکت‌ها، بخشی از هزینه‌های اطلاع‌رسانی و بازاریابی همچون طراحی لوگو و نشان تجاری به شرکت های دانش‌بنیان خلاق و فناور پرداخت می‌شود. این حمایت در راستای ایجاد توانمندی‌های شرکت‌ها و به منظور تامین الزامات اولیه تبلیغات و بازاریابی در نظر گرفته شده است.

همچنین شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان می‌توانند در زمینه ایجاد وبسایت و برخی دیگر از زیرساخت‌های لازم برای امر تبلیغات نیز از تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری استفاده کنند.

شرکت‌های با درآمد بیش از ۲۰ میلیارد ریال می‌توانند به صورت آزاد و بدون تسهیلات نیز از این خدمت برخوردار شوند.

یک لوگو مناسب، یک بروشور خوب و یا یک سایت حرفه‌ای، می‌تواند تاثیر چشمگیری در معرفی حرفه‌ای و درست یک کسب و کار داشته باشد.

به ویژه اگر آن کسب و کار متعلق به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق و فناور باشد، طبیعتاً مردم انتظار دارند که با نشان‌های تبلیغی به روز، نوآورانه و کارآمدتری روبه‌رو شوند.

با توجه به افزایش هزینه‌ها در این حوزه و اصولاً گران قیمت بودن بحث تبلیغ، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تلاش کرد با طراحی این خدمات چند وجهی در حوزه بازاریابی شرکت‌ها را در مسیر معرفی محصول و خدمات، یاری کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر این خدمت و دهها خدمت دیگر، به سامانه اینترنتی مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha