قدردانی نماینده هرمزگان از دولت برای سرکشی در مناطق زلزله‌زده

تهران- ایرنا- نماینده مردم جاسک، میناب و بشاگرد (استان هرمزگان) در مجلس شورای اسلامی از دستور رییس‌جمهوری و سفر معاون اول رییس جمهوری و وزیران نیرو و بهداشت و درمان دولت سیزدهم برای سرکشی به مناطق زلزله‌زده هرمزگان قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، حسین رییسی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود همچنین با ابراز همدردی و تسلیت به خانواده بازماندگان و زلزله‌زدگان استان هرمزگان از اقدامات مدبرانه استاندار انقلابی هرمزگان در حوادث اخیر قدردانی کرد و افزود: مردم هرمزگان به حق انتظار دارند پس از این حادثه، سفر دولت به استان خود در اسرع وقت انجام شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم ادامه داد: به نمایندگی از سوی مردم هرمزگان و همکاران عزیزم در مجمع نمایندگان استان هرمزگان از هیات رییسه و رییس مجلس درخواست می‌کنم هیاتی را برای رسیدگی به وضعیت استان هرمزگان اعزام کنند. همچنین از اقدام مقتدرانه و عزتمندانه نیروی دریایی سپاه و سردار سرافراز اسلام علیرضا تنگسیری قدردانی می‌کنم که برای جهان اسلام افتخار و ذلت را برای مستکبران جهان به ارمغان آوردند.

رییسی با قدردانی از اقدامات شایسته دولت مردمی آیت‌الله سید ابراهیم رییسی در مواجهه صحیح با کرونا، ساماندهی بازار فولاد و سیمان و به‌کارگیری نیروهای جوان در عرصه‌های مدیریتی اضافه کرد: انتظار می‌رود در شرایط سخت اقتصادی و تورم افسارگسیخته و گرانی‌های غیرقابل تحمل، به ساماندهی بازار و معیشت مردم و تامین نیازهای زندگی آنها با قدرت اقدام کنند و آلام مردم را تسکین دهند و بدانند امروز بیش از همه اقشار کم‌درآمد که از وفادارترین یاران انقلاب هستند، در سختی معیشت به سر می‌برند.

وی، خطاب به وزیران کشور و امور اقتصاد و دارایی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود ضمن تصویب بندر تجاری گوگسر در هیات دولت، نسبت به تسهیل کار ملوانان اقدام کنند. ملوانان هرمزگان در سال ۱۴۰۰ تنها یک مجوز سفر دریافت کردند در حالی که رییس جمهوری، خردمندانه بر استفاده از فرصت مرز برای کار ملوانی و تجاری تاکید دارند.

رییسی از وزیر جهاد کشاورزی برای همه اقدامات مدبرانه و ارزشمند و انقلاب قدردانی کرد و اظهار کرد: از وزیر تقاضا دارم نسبت به قیمت ناچیز صادرات محصولات کشاورزی، صنایع تبدیلی و بیمه این محصولات اقدام عاجل کند و برای صدور مجوز برای صیادان فاقد مجوز صید هم دستور اکید صادر کنند.

 نماینده مردم جاسک، میناب و بشاگرد (استان هرمزگان) در مجلس یازدهم خطاب به وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره راه در حوزه انتخابیه میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد که کریدور حیاتی است و تصادفات منجر به فوت و جرح فراوانی در این مسیر اتفاق می‌افتد دستور اکید صادر کنند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha