پیگیری تمرینات پرسپولیس برای جدال با مس؛ جلسه کادر فنی با صدری

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز (چهارشنبه) در حالی نظاره‌گر تمرینات سرخپوشان در ورزشگاه شهید کاظمی بود که جلسه‌ای را نیز با کادر فنی برگزار کرد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تمرینات خود برای دیدار برابر مس در رفسنجان، پیش از ظهر امروز در هوای سرد پائیزی، زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداختند.

تمرین امروز (چهارشنبه) را از ساعت ۱۱:۳۰ در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری شد.

سیدمجید صدری سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نیز در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و عملکرد سرخپوشان را تماشا کرد.

تمرین با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز آغاز شد و بازیکنان با دو کوتاه و انجام حرکات کششی و نرمشی، بدن‌ها را گرم کرده و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند. دروازه‌بانان تیم هم زیر نظر داود فنایی تمرینات ویژه خود را انجام دادند.

بازیکنان سپس در قالب سه گروه به بازی آقا وسط روی آوردند و در ادامه، کار با توپ، پاسکاری‌های ترکیبی و تاکتیک‌های حمله به دروازه را در دستور کار قرار دادند و در پایان نیز فوتبال درون تیمی را به نمایش گذاشتند.

تمرین امروز به مدت ۷۰ دقیقه انجام شد و بازیکنان پس از آن، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

پیگیری تمرینات پرسپولیس برای جدال با مس؛ جلسه کادر فنی با صدری

سیدجلال حسینی امروز به تمرینات گروهی بازگشت و پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد. سیامک نعمتی، همچنان برنامه‌های اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام می‌دهد و سایر بازیکنان هم بدون مشکل در تمام مراحل تمرین شرکت داشتند.

ملی‌پوشان، کریم باقری و مهرداد خانبان به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کماکان غایب بودند.

سیدمجید صدری رییس هیات مدیره و سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس پس از تمرین سرخپوشان، جلسه‌ای را با یحیی گل‌محمدی، سرمربی و افشین پیروانی، مدیر تیم برگزار کرد و در خصوص شرایط موجود و تیم به تبادل نظر پرداختند.

تمرین امروز یک میهمان ویژه هم داشت. برادر بوژیدار رادوشوویچ بود که در محل تمرین قرمزپوشان حضور یافت و با اعضای تیم و بازیکنان خوش و بش کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (پنجشنبه) پس از آخرین جلسه تمرینی خود، با یک پرواز چارتر به همراه ملی‌پوشان، تهران را به مقصد رفسنجان ترک خواهد کرد. دیدار رفت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و مس رفسنجان از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) روز جمعه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهدا مس برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha