دبیر ستاد حقوق بشر: خواننده آمریکایی کرامت انسانی را لجن مال کرد

تهران- ایرنا- کاظم غریب آبادی دبیر ستاد حقوق بشر در واکنش به اقدام کریه یکی از خوانندگان آمریکایی در صحنه کنسرت، گفت: آنچه که اتفاق افتاد از بین رفتن کرامت انسانی و لجن مال کردن آن در کشوری است که مدعی حمایت از حقوق انسان در دیگر کشورهاست.

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا از ستاد حقوق بشر، غریب آبادی معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر با انتشار توئیتی نوشت: زیاد در مورد ادعاهای آمریکا در حمایت از انسان ها و حقوق بشر شنیدیم. به قضیه اخیر خواننده آمریکایی، Sophia Urista، نباید از منظر آزادی‌های فردی نگریست.

وی افزود: آنچه که اتفاق افتاد، از بین رفتن کرامت انسانی و لجن مال کردن آن در کشوری است که مدعی حمایت از حقوق انسان در دیگر کشورهاست.

سوفیا اوریستا یکی از خوانندگان آمریکایی است که در یکی از کنسرت‌هایش در اقدامی کریه روی یکی از هوادارانش ادرار کرد و مورد انتقاد بسیاری از رسانه ها قرار گرفت.

حرکت غیراخلاقی او خشم کاربران در شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته و گروه مستقر در نیویورک را مجبور به عذرخواهی کرده؛ آنها اعلام کرده‌اند که خواننده گیج شده و چیزی نیست که دوباره در برنامه‌ها ببینیم.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha