۲۷ آبان ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۵۹
کد خبرنگار: 3110
کد خبر: 84547211
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در ایلام

ایلام - ایرنا - رییس پلیس امنیت اقتصادی ایلام از کشف ۱۱ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهر ایلام خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ مهدی کیانی روز پنجشنبه اظهار داشت: در اجرای طرح مقابله با قاچاق و کنترل مصرف کنندگان سوخت و در پی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر دپو مقادیری سوخت قاچاق توسط یکی از واحدهای صنعتی به صورت غیر قانونی در شهر ایلام ، شناسایی و رصد موضوع  به صورت ویژه در دستور کار، کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت. 

وی افزود: کارآگاهان پلیس در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، با هماهنگی مرجع قضایی و همکاری بازرسان شرکت نفت و تعزیرات حکومتی نسبت به بازرسی از یک واحد تولیدی اقدام که در نتیجه مقدار ۱۱ هزار لیتر سوخت بصورت دپو شده و قاچاق را کشف کردند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان ایلام داد: ارزش ریالی کالاهای کشف شده برابر اعلام کارشناسان ، بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است و در این راستا  پرونده تشکیل و تحویل مرجع قضایی شد.‌

وی تصریح کرد: قاچاق کالا به ویژه دپو اقلام یارانه ای بویژه سوخت که مخل امنیت اقتصادی است خط قرمز پلیس بوده و پلیس با حضور فعال و هوشمندانه در سطح جامعه اجازه فعالیت به سودجویان و هنجار شکنان را نخواهد داد.

دستگیری شرور تحت تعقیب در چرداول 

فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از شناسایی و دستگیری متهم سابقه دارو تحت تعقیب مراجع قضایی در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ مظفر مهدیخانی اظهار داشت: روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان در پی انجام اقدامات اطلاعاتی متهم سابقه داری را که تحت تعقیب مقام قضایی بود را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان طی یک عملیات غافلگیرانه و موفق پلیسی این متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی چرداول بیان داشت: این فرد شرور سوابقی نظیر درگیری و چاقوکشی ، قدرت نمایی با سلاح سرد، اخلال در نظم و مزاحمت در پرونده کیفری خود دارد. 

سرهنگ مهدیخانی گفت: متهم پس از معرفی به دستگاه قضایی قرار مناسب روانه زندان مرکزی ایلام شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha