جنگ تحمیلی حقیقت مدعیان دروغین حقوق بشر را برملا کرد 

اندیمشک-ایرنا-امام جمعه اندیمشک با اشاره به ابعاد جنگ تحمیلی و حمایت مدعیان دروغین حقوق بشر از رژیم بعثی گفت: جنگ تحمیلی حقیقت مدعیان دروغین حقوق بشر را به خوبی نمایان کرد .

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید کمال موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک افزود:دفاع مقدس جلوه ای زیبا و ماندگار  از مردانگی دلاوری و سلحشوری مردان این خط را در خود جای داده است.

وی بیان کرد : کسانی که داعیه‌دار حقوق بشر بودند در این جنگ با حمایت از جنایات رژیم بعثی ، چهره واقعی خود را نشان دادند.

امام جمعه اندیمشک اظهار داشت : کسانی که داعیه‌دار حقوق بشر بودند با پرچم دفاع حقوق بشر هر کاری می کردند و برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ‌ جنایتی دریغ نکردند.

خطیب جمعه شهرستان اندیمشک با اشاره به جانفشانی مردم اندیمشک در دوران دفاع مقدس  گفت: اندیمشک برای صدام موقعیتی خاص داشت چرا که  در ۶ مهر ۵۹ بزرگترین سیلی را مردان و زنان لر و بختیاری به صدام زدند و ماشین جنگی عراق را که تا بن دندان مسلح بود در آن سوی کرخه متوقف کردند.
وی همچنین ۴ آذر ۱۳۶۵ را نمونه بارز حماسه آفرینی و مقاومت مردم اندیمشک در برابر طولانی ترین بمباران هوایی دشمن عنوان کرد.

بنا بر این گزارش  بین دو نماز از حجت الاسلام محمد تقی ناطق نوری ،حجت الاسلام نعمت اله خدامی و حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری  سه امام جمعه سابق اندیمشک با اهداء لوح تقدیر، تجلیل شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha