پیشرفت کشور به واسطه تفکر بسیجی بوده است

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسج الشتر گفت: پیشرفت کشور در تمامی ابعاد فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و سایر عرصه‌ها به واسطه تفکر بسیجی بوده است.

به گزارش ایرنا سرهنگ عبدالرحمان فرج‌الهی روز شنبه در دیدار با امام جمعه الشتر ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: واژه بسیج بار معنایی بسیاری دارد و تفکر بسیجی نیز از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز وجود داشته است.

وی با اشاره به شهادت طلبی، بصیرت و آماده به کار بودن بسیجیان افزود: همانطور که امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) فرمودند "بسیج یعنی علی(ع) که همه چیز خود را وقف اسلام کرد" و ما نیز امروز باید خود را وقف انقلاب اسلامی کنیم.

وی ضمن تشریح ساماندهی فعالیت های بسیج در سلسله عنوان کرد: بیش از ۲۰ هزار بسیجی در قالب گردان‌های امنیتی، کوثر و بیت‌المقدس این شهرستان سازماندهی شده اند و ۱۴۷ گروه نیز در بحث محرومیت‌زدایی، سازندگی و خدمت رسانی به مردم فعال است.

امام جمعه الشتر نیز در این دیدار با اشاره به اقتدار و معنویت بسیج اظهار داشت: بسیجیان باید همچنانکه برای رسیدن به قله‌های پیشرفت، سربلندی و امنیت این کشور حوادث زیادی را پشت سرگذاشته‌اند در دهه پنجم و برای حفظ و ثبات انقلاب اسلامی نیز در هر عرصه‌ای خود را آماده و به روز کنند.

حجت الاسلام مراد امیدی با اشاره به اتحاد، همدلی و همفکری بین بسیجیان خاطرنشان کرد: قایق‌های جمهوری اسلامی چشم آمریکا و ارتشش را کور کردند و امروزه سرگردان‌ترین حکومت در دنیا، آمریکا است.

اول آذرماه روز بسیج مستضعفان نامگذاری شده است و هر ساله همزمان با این مناسبت برنامه هایی به مدت یک هفته در کشور اجرا می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha