شگرد دشمن ناامید کردن جوانان نسبت به آینده کشور است

سنندج- ایرنا- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه دشمن بنیان های اقتصادی را برای نابود کردن اهداف نظام هدف قرار داده است گفت: دشمن برای رسیدن به اهداف و نابودی نظام اهداف زیادی را دنبال می‌کند که ناامیدی جوانان نسبت به آینده و ایجاد تفرقه در بین مردم از مهمترین آنها است.

به گزارش ایرنا محمود الله مرادی روز شنبه در جلسه هم اندیشی امر به معروف و نهی از منکر و گروه های مطالبه گری شهرستان بانه اظهار داشت: لازمه مقابله با دسیسه های دشمنان آشنایی با ترفندها و شگردهای آنها است و دشمن به دنبال القای توهم و نابودی نظامی اسلامی است که باید راهکارهای برای مقابله با آنها بکار بگیریم.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی افتخار می کند باوجود همه دشمنی هایی که تمام مستکبرین دنیا علیه این نظام داشته‌اند به عنوان یک قدرت اسلامی در سطح دنیا حرف برای گفتن دارد و افتخارات متعددی به برکت خون شهدا، ایثارگری رزمندگان و خلوص بسیجیان نصیب ملت ایران شد.

وی با بیان اینکه اقتدار نظام خواب از چشم دشمنان ربوده است، ادامه داد: به دلیل اقتدار نظام شیطنت های دشمنان علیه نظام اسلامی هیچ وقت تمام نمی شود.

الله مرادی با اشاره به اینکه بعد از ۳۷ سال پیکر شهیده فاطمه اسدی با استقبال مردم در شهرهای مختلف ایران مواجه شد گفت: زمان حضور نحص گروهک های ضد انقلاب در منطقه، امثال فاطمه اسدی های فراوانی به دست آنها به شهادت رسیدند و این شهید یک الگو بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و اظهار داشت: هر انسانی که دلش برای اسلام بتپد یک وظیفه در جایگاه امر به معروف و نهی از منکر پیدا می کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: دشمنان بنیان و ستون خانواده که مادر است را هدف قرار دادند و وقتی زمینه انحراف برای مادران ایجاد شود فرزندان هم همین مسیر را طی می کنند.

وی با اشاره به اینکه ایجاد تفرقه و ناامیدی جوانان به آینده کشور شگرد اول دشمن است اظهار داشت: دشمن در فضای مجازی زمینه را برای براندازی بنیان خانواده فراهم کرده اما در جنگ سرد در مقابل مسلمان شکست خورده است.

مطالبه گری از مسوولان مهمترین مسوولیت مردم در جامعه است

فرماندار شهرستان بانه نیز گفت: عدم مطالبه گری صحیح نیست و اگر در جامعه ای شاهد بی تفاوتی مردم نسبت به مطالبات خود باشیم مسوولان نیز به سمت بی تفاوتی گرایش پیدا می کنند و امر مطالبه گری از مهمترین مسوولیت‌های مردم در جامعه است.

اسماعیل رستم پور افزود: مطالبه گری در همه زمینه ها باید به یکی از وظایف جامعه تبدیل شود چراکه اگر رویکرد ناصواب عدم مطالبه گری در جامعه رواج پیدا کنند جامعه آسیب پذیر می شود و ضرر می کند.

وی مطالبه گری را حلقه گم شده جامعه خواند و اظهار داشت: نباید رویکرد عدم مطالبه گری در جامعه شکل بگیرد و مردم باید پیگیری خواسته ها و دغدغه های خود باشند و مسوولان را نیز به حل دغدغه های خود وادار کنند.

رستم پور با بیان اینکه باید با آشنایی و اشرافیت بر توانمندی ها و شرایطی که می تواند باعث تغییر شود باید قدم برداریم، گفت: مطالبه گری به معنای بهبود شرایط و عملکرد مسوولان اگر مردم مطالبه گر باشند در تغییر رفتار و عملکرد مسوولان نیز تاثیر مثبت می گذارد.

شهرستان مرزی بانه با ۱۵۸ هزار نفر در ۲۷۰ کیلومتری سنندج مرکز استان واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha