عضو شورای مرکزی حزب الله: مقاومت قوی‌تر از آن است که شکسته شود

تهران - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: زمان آن رسیده که آمریکا و عوامل آن متوجه شوند که مقاومت قوی تر از آن است که محاصره و شکسته شود و به همین علت هرگز تحقیر نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی «ان.بی‌.ان» وابسته به حزب امل لبنان امروز (شنبه) به نقل از شیخ «نبیل قاووق»  افزود: افزایش کارزاری که به اشکال مختلف لبنان را هدف قرار داده است، یک ماجراجویی پوچ و حساب نشده است که در معادلات سیاسی پیشرفتی ندارد و یا آن‌ها را به تاخیر نمی‌اندازد. 

وی تاکید کرد که هویت مقاومت لبنان ریشه دار است و تضعیف آن، قبل و بعد از انتخابات [ لبنان ] امکان‌پذیر نخواهد بود. 

عضو شورای مرکزی حزب‌الله ادامه داد: «نجیب میقاتی» نخست‌وزیر لبنان تلاش‌های مستمری برای یافتن راه‌حل‌های مناسب جهت امور دولت انجام می‌دهد. 

وی گفت: فرصت حقیقی برای معالجه و درمان عوامل اختلال [ در امور لبنان ] وجود دارد و دست اندرکاران این فرصت را از دست ندهند. 

شیخ «نبیل قاووق»  اظهار داشت: آمریکا و ابزارهای آن می‌توانند تحریم کنند و هزاران بیانیه محکومیت و تحریک کننده صادر کنند اما نمی‌توانند ما را تحقیر کنند و حیثیت ما را زیر پا بگذارند. 

وی افزود: زمان آن فرا رسیده است که آن‌ها متوجه شوند که مقاومت قوی‌تر از آن است که محاصره؛ و قوی از آن است که شکسته؛ و عزیزتر از آن است که تحقیر شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha