اوقاف ۴۰۰ طرح سرمایه‌گذاری را به ستاد اقتصاد مقاومتی ارائه کرد

یزد- ایرنا- مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور افزایش بهره‌وری را اساسی‌ترین برنامه برای نجات اقتصاد کشور عنوان کرد و اظهار داشت: با رویکرد بهره‌وری و استفاده از ظرفیت‌های وقف در توسعه، سازمان اوقاف حدود ۴۰۰ طرح سرمایه‌گذاری را به ستاد اقتصاد مقاومتی ارائه کرده است.

به گزارش ایرنا، رضا مععمی مقدم عصر شنبه در آیین افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی «شمیم خدمت» در محل امامزاده سیدجعفر محمد(ع) یزد افزود: باید حرکت علمی ویژه ای در راستای بهره‌وری از سرمایه های موجود انجام شود و امروز نیازمند کار جهادی همراه با هم افزایی هر چه بیشتر در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی هستیم. 

 وی  رویکرد اوقاف را مردمی اداره کردن خدمات و مأموریت‌ها دانست و افزود: با بهره مندی از منابع وقف حرکت در مسیر اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی هدفمندتر انجام می شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیز در این مراسم گفت: مکتب بسیج که از سوی امام خمینی(ره) ایجاد شد، برگرفته از وحی، دین و عقل  است وی می تواند در تمام ابعاد حیات بشر مؤثر واقع می‌شود..

سردار رضا پورشمسی افزود: امروزه یکی از محوری ترین مباحث در حوزه بسیج مباحث اجتماعی است و سپاه به عنوان یک نهاد خدمتگزار در کنار همه دستگاه های مختلف و دولت در این حوزه گام برمی دارد.

وی راه‌اندازی ۱۳ کارگاه بزرگ اشتغالزایی را تا پایان امسال در دستور کار دانست که از این تعداد فعالیت چهار کارگاه در هفته بسیج آغاز می شود.

محسن فلاح، مدیر اجرایی امامزاده سیدجعفر محمد (ع) یزد در این مراسم گفت: در این نمایشگاه ۴۸ غرفه از صنایع دستی و انواع محصولات خانگی برپا شده و هدف نمایشگاه حمایت از کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی است.

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شمیم خدمت همزمان با آغاز هفته بسیج در محل امامزاده سید جعفر محمد (ع) یزد تا پنجم آذرماه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ میزبان علاقه مندان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha