وزیر بهداشت: بسیج تجلی اراده مردمی در پاسداری از ارزش‌های انقلاب است

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت هفته بسیج، بسیج را بزرگترین و گرانبهاترین یادگار و هدیه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به تاریخ ایران دانست و گفت: بسیج تجلی اراده مردمی در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تداوم باورهای آرمانی امت و امام(ره) است.

به گزارش ایرنا از وبدا، بهرام عین اللهی در این پیام که روز یکشنبه انتشار یافته، تصریح کرد: بسیج به عنوان بزرگترین و گرانبهاترین یادگار و هدیه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه به تاریخ ایران و تجلی اراده مردمی در پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و تداوم باورهای آرمانی امت و امام است. نیروی مردمی و انقلابی که در تمام عرصه های دفاع پیشگام و داوطلب بوده است.

وی ادامه داد: یک روز در عرصه های خونین دفاع مقدس جان به کف در دفاع از خاک سرافراز میهن، روزی دیگر در عرصه های دفاع از امنیت و استقلال کشور و زمانی نگاه بان ارزش ها و دستاوردهای فرهنگی انقلاب.

عین اللهی تصریح کرد: نقش ارزشمند و امیدبخش بسیجیان در اردوهای جهادی مناطق محروم، محبوبیت و مقبولیت این نیروی ارزشی و مردمی را در قلب مستضعفان و رنج دیدگان صد چندان کرده است. در بحران همه گیر کرونا درست زمانی که حکومتهای مدعی تمدن و فرهنگ در چالش غارت تجهیزات حفاظتی فرورفته بودند چرخ کارگاه های تولید ماسک و گان با دست های پرتوان بسیجیان به حرکت درآمد و حماسه دیگر رقم زد.

وزیر بهداشت افزود: طرح هوشمندانه و خلاقانه شهید بزرگوار قاسم سلیمانی در کنترل، پیشگیری و مراقبت و حمایت از بیماران مبتلا به کرونا در منزل، توسعه یافته ترین طرح در جهت مدیریت این ویروس منحوس بود و بی شک اگر حضور عاشقانه بسیجیان در اجرای این طرح نبود عبور از موج های سهمگین بیماری برای متولیان حوزه سلامت سخت و صعب می شد.

وی ادامه داد: امروز نیز نیمی از انجام واکسیناسیون عمومی علیه کرونا را مدیون همت بلند و ستودنی این نیروی عزیز و انقلابی هستیم.

وزیر بهداشت ادامه داد: اینجانب ضمن ادای احترام به روح بلند همه شهدای گرانقدر والامقام بسیج و قدردانی صمیمانه از همدلی، همراهی های همیشگی بسیجیان با خادمان مردم در حوزه سلامت آغاز هفته بسیج را به رهبر معظم انقلاب که همواره حامی و هادی بسیجیان بوده اند، مردم شریف و قدرشناس ایران اسلامی و همه بسیجیان عزیز و فداکار تبریک می گویم و برای همه این عزیزان سلامت، سعادت و توفیق خدمت از خداوند متعال خواستاریم.

هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه آغاز شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha