۱ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۷
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84550884
۰ نفر

برچسب‌ها

عرضه گوشت مرغ با نرخ مصوب در مشهد آغاز شد

مشهد- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری مشهد گفت: عرضه روزانه گوشت مرغ منجمد وارداتی با نرخ مصوب در کلانشهر مشهد آغاز شد.

شکوه میرشاهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روزانه ۳۰ تن مرغ منجمد وارداتی با کیفیت مطلوب و با قیمت مصوب کیلویی ۲۰۰ هزار ریال در بازارهای مشهد عرضه می شود.

وی ادامه داد: این میزان گوشت مرغ منجمد روزانه در حدود ۷۰ فروشگاه و مغازه منتخب با عنوان "کاسبان امین" به ویژه در حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار مشهد توزیع می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری مشهد عرضه مرغ گرم در مشهد را بدون محدودیت و کافی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر گوشت کشتار روز به قیمت کیلویی ۳۱۰ هزار ریال در مشهد توزیع می شود.

میرشاهی افزود: توزیع مرغ منجمد با نرخ کیلویی ۲۰۰ هزار ریال تا اطلاع ثانوی و تامین درخواست شهروندان ادامه خواهد داشت.

شهرستان مشهد با سه و نیم میلیون نفر جمعیت و ۹ هزار و ۸۱ کیلومتر مربع مساحت شامل سه بخش مرکزی، احمدآباد و رضویه، ۱۱ دهستان و ۳۵۷ روستاست.

کلانشهر مشهد نیز با ۳۵۰ کیلومتر مربع مساحت در بخش مرکزی این شهرستان قرار دارد و ۱۲۸ روستا نیز در حریم شهر مشهد وجود دارند.

یک سوم جمعیت کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد در مناطق حاشیه‌ای آن سکونت دارند و ظرف ۵۰ سال اخیر ۸۰ سکونتگاه روستایی وارد محدوده شهری مشهد شده‌ است.

هم اکنون ۵۱.۲ درصد جمعیت استان خراسان رضوی در شهرستان مشهد سکونت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha