سه هزار متقاضی طرح ملی اشتغال خانگی استان سمنان استعدادسنجی شدند

سمنان- ایرنا- رئیس جهاد ‌دانشگاهی استان سمنان گفت: سه هزار نفر از متقاضیان طرح ملی مشاغل خانگی استان ارزیابی و استعدادسنجی شدند.

به گزارش ایرنا، حسن رهایی روز دوشنبه به رسانه ها بیان کرد: سه هزار و ۱۵۸ نفر متقاضی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان سمنان ثبت نام کرده اند که در گام دوم این طرح با هدف توانمندسازی متقاضیان، تاکنون  سه هزار و  ۱۰۶ نفر ارزیابی اولیه شغلی شدند.

وی افزود: اکنون متقاضیان بر اساس مستقل و پیشران، ارزیابی و استعدادسنجی می شوند که تا کنون استعدادسنجی ۲ هزار و ۹۷۵ نفر و هدایت شغلی یکهزار و ۱۰۹ نفر انجام شد.

رهایی ادامه داد: ارزیابی و استعدادسنجی با طرح  ۶۰سوال در سامانه inhb.ir انجام می شود و مشاوره های تلفنی و حضوری با کارشناسان متخصص صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان سمنان با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در حال اجرا است و بالغ بر یکهزار و ۳۰۰ نفر در این طرح تحت پوشش قرار می گیرند.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان تصریح کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه مرحله شامل شناسایی ظرفیت‌های اشتغال خانگی، توانمندسازی متقاضیان و اتصال به بازار طراحی شده است./

به گزارش ایرنا، حسن رهایی روز دوشنبه به رسانه ها بیان کرد: ۳ هزار و ۱۵۸ نفر متقاضی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان سمنان ثبت نام کرده اند که فاز دوم این طرح با هدف توانمندسازی متقاضیان، تاکنون  ۳ هزار و  ۱۰۶ نفر ارزیابی اولیه شغلی شده اند.

وی افزود: اکنون متقاضیان براساس مستقل و پیشران، ارزیابی و استعدادسنجی می شوند که تا کنون استعدادسنجی ۲ هزار و ۹۷۵ نفر و هدایت شغلی یکهزار و ۱۰۹ نفر صورت گرفته است.

رهایی ادامه داد: ارزیابی و استعداد سنجی با طرح ۶۰سوال در سامانه inhb.ir انجام می شود و مشاوره های تلفنی و حضوری با کارشناسان متخصص صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان سمنان با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در حال اجرا است و بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ نفر در این طرح تحت پوشش قرار می گیرند.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان تصریح کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه مرحله شامل شناسایی ظرفیت‌های اشتغال خانگی، توانمندسازی متقاضیان و اتصال به بازار طراحی شده است./

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha