۲ بانوی هندبالیست کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم ملی دعوت شدند 

یاسوج - ایرنا - نایب رییس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: صونا بیداد و بهاره ایزدگشب از این استان به مرحله نهایی اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال بانوان رده سنی بزرگسالان دعوت شدند. 

پریسا تیموری فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دعوت از بیداد و ایزدگشب برای حضور در این اردو از سوی  فدراسیون هندبال انجام شده است. 

وی افزود: صونا بیداد و بهاره ایزدگشب عضو تیم هندبال بانوان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد هستند. 

نایب رییس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مرحله نهایی اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال بانوان رده سنی بزرگسالان به مدت  یک هفته و از سه تا ۹ آذرماه ۱۴۰۰ در تهران برگزار می شود و ۱۹ بازیکن از سراسر کشور نیز به آن دعوت شده اند. 

تیموری فر عنوان کرد: هدف از برگزاری این اردو حضور مقتدرانه تیم ملی هندبال بانوان رده سنی بزرگسالان در رقابت های قهرمانی جهان  است. 

وی ابراز داشت: دعوت شدگان به این اردو  باید عصر چهارشنبه سوم آذرماه امسال با حضور در محل برگزاری آن به نشانی تهران، خیابان سئول شمالی، فدراسیون هندبال خود را به پونه صفری سرپرست اردو معرفی کنند. 

تیموری فر گفت: بیست و پنجمین دوره رقابت های هندبال زنان قهرمانی جهان به مدت ۱۹ روز و از ۱۰ تا ۲۸ آذرماه امسال در کشور اسپانیا  برگزار می ‌شود. 

وی اظهار داشت: ۳۲ تیم در این دوره از رقابت ها حضور دارند و در هشت گروه چهار تیمی به مصاف یکدیگر می روند. 

تیموری فر افزود: تیم هندبال بانوان رده سنی بزرگسالان ایران در گروه C این دوره از رقابت ها با تیم های رومانی، نروژ و قزاقستان همگروه  است. 

وی بیان کرد: ایران، قزاقستان، ازبکستان، ژاپن، چین و کره جنوبی سهمیه قاره آسیا در این دوره از رقابت ها هستند. 

بیش از ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha