نمایشگاه دائمی محصولات دانش بنیان ایرانی در قرقیزستان برپا می‌شود

تهران- ایرنا- نمایشگاه دائمی‌ و پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان ایرانی در بیشکک به عنوان مرکز تجاری ایران و قزاقستان برپا می‌شود.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط‌ عمومی ‌صندوق نوآوری وشکوفایی، نمایشگاه دائمی‌ و پایگاه صادرات محصولات دانش بنیان فرصتی یک ساله برای حضور شرکت‌های دانش بنیان در بازار کشور قرقیزستان و منطقه اوراسیا، بازاریابی و فروش، تبلیغات محصولات، استفاده از فضای تولید و کار اشتراکی و دریافت خدمات صادراتی از کارگزار است.

در این نمایشگاه مذکور نمایش محصولات شرکت‌ها به مدت یک سال در نمایشگاه دائمی، بازاریابی و بازارسازی محصولات در کشور قرقیزستان، رصد بازار و آنالیز قیمت اولیه محصولات مشابه و مشاوره قیمت‌گذاری، برگزاری نشست‌ها و مذاکرات تجاری با شرکت‌های قرقیزستانی، مشاوره اخذ گواهینامه‌ها و استانداردهای محصولات در این کشور، اختصاص نیروی بازاریاب مشترک و اختصاصی، تسهیل نقل و انتقالات ارزی، مشاوره حمل کالا و محصولات به کشور هدف برای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است.

صندوق نوآوری و شکوفایی در فراخوانی از شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه خواست تا ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۰ در سامانه غزال به آدرس  ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha