معاون بسیج مستضعفین: پیشبرد اهداف نظام فقط با روحیه بسیجی محقق می‌شود

شاهرود - ایرنا - معاون بازرسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: روحیه اخلاص و ایثارگری بسیجی برای پیشبرد و تحقق اهداف نظام باید در بین مسوولان کشور حاکم شود.

به گزارش ایرنا، سردار علی استادحسینی روز چهارشنبه در اجتماع بسیجیان شاهرود به مناسبت هفته بسیج، با بیان اینکه تاکنون روحیه بسیجی انقلاب و نظام را حفظ کرده است، افزود: مسوولانی که روحیه بسیجی ندارند باید از صحنه کنار بروند.

وی اعضای دولت سیزدهم را بسیجی خواند و ابراز داشت: باید قدردان نیروهای بسیجی بود، چرا که در هشت سال دفاع مقدس و طی ۴۲ سال گذشته در همه عرصه ها از جمله سازندگی، سیل، زلزله و درمان، بسیجیان همواره پیش قدم بودند.

استادحسینی با بیان اینکه امروز بسیجیان گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند، اظهار داشت: این انقلاب به وسیله بسیجیان به دست صاحب اصلی آن، امام زمان(عج) خواهد رسید.

معاون بازرسی سازمان بسیج مستضعفین به منویات امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه بسیجیان جهان اسلام خواب را از چشم غارتگران خواهند گرفت، اشاره کرد و گفت: امروزه بسیج جهان اسلام از جمله زینبیون، حیدریون و فاطمیون در لبنان، فلسطین، عراق، بحرین و در دورترین نقاط دنیا شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه گرامیداشت هفته بسیج یادآور رشادت های شیرمردانی است که در طول ۴۲ سال از انقلاب همواره پای نظام و رهبری ایستادند، تصریح کرد: نیرویی به جزء بسیج پیدا نمی شود که بدون چشمداشت، با اخلاص و همه توان پای اهداف انقلاب ایستاده باشد.

استادحسینی با اشاره به اینکه بسیج در کنار سایر نیروهای مسلح در اوایل انقلاب در جهت تثبیت نظام کوشید، ادامه داد: در جنگ تحمیلی و تمامی عملیات هایی که دشمن زمین گیر شد، بسیج نقش به سزایی ایفا کرد.

معاون بازرسی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیجیان هیچ چیز برای خود نمی خواهند و ماندگاری نظام برای آنها مهم است، افزود: بسیجیان در برابر بزرگترین فتنه هایی که برای نابودی انقلاب شکل گرفت، محکم ایستادند.

یکهزار و ۷۶۹ برنامه در بیش از ۲۰۰ پایگاه بسیج، مساجد و محلات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان شاهرود اجرا می شود. ۱۵ هزار و ۴۸۲ رزمنده بسیجی در جنگ تحمیلی از این شهرستان حضور داشتند. در شهرستان شاهرود  ۱۹۰ پایگاه بسیج و ۱۲ حوزه محلات فعال است.

مردم شاهرود در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم بیش از یکهزار و ۱۰۰ شهید تقدیم نظام اسلامی کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha