سازمان دانش‌آموزی گنجینه‌ای در مسیر تربیت دانش‌آموزان است

تهران- ایرنا- سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: دلیل موفقیت سازمان دانش‌آموزی همدلی، انسجام و همکاری تیمی تمام افراد شاغل در این سازمان است، این سازمان گنجینه ای در مسیر تربیت دانش‌آموزان است.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت آموزش وپرورش، علیرضا کاظمی در بازدید از سازمان دانش‌آموزی به مناسبت هفته بسیج افزود: «سازمان دانش آموزی» گنجینه ای ارزشمند است که بهترین موقعیت‌های تربیتی را مقابل نسل آینده قرار می‌دهد.

کاظمی ادامه داد: هفته بسیج یکی از پرافتخارترین ایام دوران انقلاب. بسیج، معجزه انقلاب است و عامل شکل گیری و استمرار انقلاب اسلامی به شمار می آید.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش اساسی ترین تحول را تحول در محتواها دانست و با تاکید بر بازمهندسی تشکیلات پیشتازان گفت: سال گذشته، ارتقای جایگاه سازمان دانش آموزی گفتمان آموزش و پرورش بود.

به گزارش ایرنا، سازمان دانش آموزی به منظور اعتلای شخصیت دینی، اخلاقی، عاطفی، علمی و اجتماعی دانش آموزان و ایجاد زمینه مشارکت همه جانبه آنها در زمینه های اعتقادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی و هنری، سازمانی عمومی وغیردولتی باعنوان سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران و با مقررات خاص تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد. این سازمان از ۲۱ اردیبهشت ۷۸ فعالیت های خود را آغاز کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha