استاندار: لرستان زمانی برای فرصت سوزی ندارد

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: زمانی برای فرصت سوزی در این استان وجود ندارد و همه باید با روحیه بسیجی برای توسعه منطقه پای کار باشند.

به گزارش ایرنا فرهاد زیویار روز چهارشنبه در همایش اقتدار بسیجیان در مصلی الغدیر خرم‌آباد اظهار کرد: همه ما مسوولان راهی جز همت بسیجی و جهادی نداریم چراکه باید با کار و تلاش شبانه روزی، تکیه بر داشته های جوانان و تجربه‌ نیروهای انقلابی در راستای رفع مشکلات حرکت کنیم.

وی بیان کرد: لرستان نیروی انسانی توانمند و ظرفیت‌های بی شماری دارد اما متاسفانه شرایط کنونی شایسته و حق مردم این استان نیست بنابراین زمانی برای فرصت سوزی وجود ندارد و باید برای شکوفایی استعدادها و رفع موانع و مشکلات تلاش کرد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری یک بسیجی است که با دست خالی از امکانات دنیوی به جنگ دشمن رفت، اضافه کرد: جنگاوری ایشان با سلاح نبود و مگر در مقطع دفاع در نهضت خود دست به سلاح نشدند، بنابراین بسیج با این رویکرد می‌تواند از کمترین امکانات بهترین نتایج را به دست بیاورد.

استاندار لرستان با اشاره به پشتوانه روحانیت در تاریخ ۲۰۰ ساله کشور افزود: مبدع بسیج رهبر کبیر انقلاب اسلامی بودند و امروز بسیجیان با خدا معامله می کنند و حکومت های تا دندان مسلح را به زیر می کشند.

زیویار گفت: جوانان ما عظمت غیرقابل وصف این معامله را در قالب رفتار و سکنات یکی از بسیجیان کشور شاهد بودند که یک معامله گر قهار چون سردار سلیمانی چگونه با خدا معامله و با شهادت خود مقصدی ترسیم کرد که ده‌ها هزار نفر او را تشییع کردند.

وی بیان کرد: بدون شک بسیج در رویش های ما استمرار و تداوم خواهد داشت و برای مقابله با کاستی‌های کشور و این مرز و بوم تلاش می کند.

وی اظهار کرد: باید هرکاری را برای دفاع، مقابله با توطئه‌ها، اجرای اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از ظرفیت‌های داخلی و رفع مشکلات به کار بگیریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha