بنیاد ملی نخبگان از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان حمایت می‌کند

تهران- ایرنا- بنیاد ملی نخبگان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان در موضوعات مرتبط با اجتماع و نظام نخبگانی کشور حمایت می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علم و آموزش ایرنا از بنیاد ملی نخبگان، معاونت آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان در مسیر اجرای مأموریت‌های خود در زمینه برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری برای اجتماع نخبگانی آینده‌ساز کشور بر اساس الزامات سند راهبردی کشور در امور نخبگان (راهبرد کلان ۴ سند)، از پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی ارشد و رساله‌های مقطع دکتری در چندین محور پژوهشی (با تمرکز بر حوزه آینده‌سازان و دانشجویان مستعد برتر) حمایت می‌کند.

دانشجویان علاقه‌مند به تدوین پایان‌نامه و رساله در این موضوعات، می‌توانند پس از هماهنگی با استاد راهنمای مد نظر، «کاربرگ کلیات طرح‌نامة پایان‌نامه/ رساله در زمینه‌های مرتبط با نظام نخبگانی و اجتماع آینده‌سازان» را تکمیل و به نشانی الکترونیکی دفتر برنامه‌ریزی و نظارت آینده‌سازان (research@bmn.ir) ارسال کنند.

بر این اساس پس از بررسی‌ های لازم، در صورت موافقت برای حمایت از پایان‌نامه، هماهنگی‌های لازم برای اقدامات بعدی، از سوی دفتر برنامه‌ریزی و نظارت آینده‌سازان انجام شود.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات دقیق تر می توانند به سایت بنیاد ملی نخبگان به آدرس https://www.bmn.ir/مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha