حاشیه‌های دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان

اهواز - ایرنا - دیدار تیم‌های فوتبال نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان که شامگاه چهارشنبه با برتری یک بر صفر به سود تیم مس به پایان رسید، با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش ایرنا تیم‌های نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان از هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشور در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برابر یکدیگر قرار گرفتند.

تیم نفت مسجدسلیمان که دومین بازی فصل خود را در ورزشگاه خانگی انجام می‌داد در دیدار برابر مس انگیزه زیادی داشت تا اولین پیروزی خانگی خود را کسب کند.

در سوی مقابل تیم مس پس از گرفتن یک امتیاز ارزشمند از پرسپولیس و برنده اعلام شدن در دیدار لغو شده برابر پدیده، با روحیه مناسب و با پنج امتیاز اندوخته به مسجدسلیمان سفر کرده بود.

در نیمه نخست بازی، شاگردان فراز کمالوند و محمد ربیعی موقعیت‌های زیادی روی دروازه یکدیگر خلق کردند اما در امر گلزنی ناموفق بودند.

با وجود اینکه بازی‌های لیگ بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود حدود ۳۰۰ هوادار تیم نفت مسجدسلیمان مثل همیشه در حالی که پرچم زردرنگ به دست داشتند از روی تپه‌های پشت ورزشگاه، پشت بام و پنجره خانه‌های اطراف ورزشگاه، نظاره‌گر بازی بودند و تیم خود را تشویق می‌کردند.

به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، بازیکنان هر ۲ تیم پیش از شروع بازی به سمت هم نرفتند؛ همچنین ناظران بازی پیش از شروع مسابقه از وضعیت سلامت ورزشگاه مطمئن شدند. 

این دیدار بدون حضور خبرنگاران بود اما با این وجود برخی از خبرنگاران بومی شهرستان قصد ورود به ورزشگاه را داشتند که از حضورشان جلوگیری شد.

نور ورزشگاه شهید بهنام محمدی و زمین چمن آن از وضعیت مناسبی برخوردار بود و کادر فنی هر ۲ تیم از این موضوع راضی بودند.

کیفیت پخش تصاویر تلویزیونی همچون دیدارهای قبل نفت مسجدسلیمان چندان مطلوب نبود که نارضایتی هواداران ۲ تیم را در فضای مجازی به همراه داشت. همچنین نتیجه بازی در اواخر نیمه اول به اشتباه یک بر صفر به سود مس رفسنجان درج شده بود.

در دقیقه ۴۹ بازی پس از اعلام پنالتی به سود تیم مس رفسنجان، بازی با اعتراض شدید مسجدسلیمانی‌ها حدود ۱۱ دقیقه متوقف شد.

نیمکت نشینان نفت مسجدسلیمان سعی داشتند صحنه را از روی گوشی به داور و ناظر نشان دهند. در ادامه مربی نفت مسجد سلیمان به دلیل اعتراض شدید از زمین اخراج شد.

این پایان اعتراض ها نبود و چند دقیقه بعد نفتی ها به دلیل اینکه داور پنالتی به سودشان اعلام نکرده، بار دیگر معترض شدند و داور به کنار زمین آمد و با آنها صحبت کرد.

در ادامه فراز کمالوند به دلیل اعتراض شدید به تصمیم داور از زمین اخراج شد که این امر باعث شد تا هواداران نفت از راه دور علیه داور شعار سر دهند.

کادر فنی ۲ تیم از ابتدا تا انتهای بازی به طور مستقیم با بازیکنان درون زمین در ارتباط بودند. در نیمه دوم و پس از اعلام پنالتی کادر فنی ۲ تیم و به ویژه نفت مسجدسلیمان در برخی صحنه‌ها به داوری معترض بودند.

در پایان بازی برخی از اعضای کادر فنی نفت مسجدسلیمان قصد داشتند به سمت داور بروند که دیگر اعضای نیمکت مانع از این کار شدند.

هفته گذشته در بازی نفت مسجدسلیمان و آلومینیوم داور یک پنالتی به سود آلومینیوم اعلام کرده بود که تیم نفت به آن اعتقادی نداشت.

مسوولان باشگاه نفت مسجدسلیمان ۲ باخت اخیر تیم خود را اشتباه داوری می‌دانند.

تیم نفت مسجدسلیمان با احتساب این بازی با پنج امتیاز در مکان سیزدهم رده بندی لیگ برتر فوتبال باقی ماند. همچنین تیم مس با هشت امتیاز در رده هشتم جدول ایستاد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha