وزیر ورزش و جوانان وارد زاهدان شد

زاهدان- ایرنا- سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به منظور بازدید از چند طرح عمرانی در مرکز و شمال سیستان و بلوچستان صبح امروز پنجشنبه وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد و مورد استقبال استاندار و شماری از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا وزیر ورزش و جوانان را در این سفر علاوه بر برخی از معاونان این وزارتخانه؛ مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی نیز همراهی می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در حاشیه این سفر در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازدید از طرح های عمرانی خانه کشتی زابل و استادیوم ورزشی زهک در شمال استان از مهمترین برنامه‌های سفر ۲ روزه وزیر ورزش و جوانان به این استان است.
ادهم کرد زابلی افزود: همچنین شرکت در آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی سیستان و بلوچستان، جلسه ساماندهی امور جوانان و بازدید از استادیوم ورزشی چهار هزار و ۵۰۰ نفری زاهدان از دیگر برنامه‌های سفر وزیر ورزش و جوانان به این استان است.
به گزارش ایرنا زندگی در جنوب شرق ایران زمین در استان پهناور سیستان و بلوچستان با پستی و بلندی ها و وضعیت جغرافیایی گوناگون و متنوع، وجود کوه، دشت، بیابان و دریا سبب شده تا هر فرد علاقه مند به ورزش بتواند بسیاری از نیازهای ورزشی خود را از طبیعت جستجو کند و بدون آنکه بداند ورزیده و تنومند رشد می کند.
بیش از ۷۰ درصد جمعیت ۲.۸ میلیون نفری سیستان و بلوچستان را افراد زیر ۳۰ سال تشکیل داده‌اند که می‌توان از نیروی جوانی آنان برای هر نوع ورزشی به طور سازمان یافته بهره گرفت.
افزون‌بر ۴۶ هزار ورزشکار در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی در سیستان و بلوچستان سازماندهی شده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha