بیش از ۸۵۰ میلیون‌ لیتر سوخت مایع به نیروگاه‌های خراسان رضوی ارسال شد

مشهد - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: در هفت ماهه امسال بیش از ۸۵۰ میلیون لیتر فرآورده مایع به نیروگاه‌های زیر پوشش این منطقه ارسال شده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد افزایش داشته است.

علی اصغر اصغری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر استمرار سوخت‌رسانی به نیروگاههای استان افزود: در راستای تامین سوخت ذخیره دوم نیروگاهها برای فصل زمستان و حداکثر مصرف در نیروگاههای استان، با پیش بینی های انجام شده تحویل نفت گاز به نیروگاههای خراسان رضوی به موقع انجام می‌شود.

وی ضمن تشریح وضعیت، موجودی سوخت مایع در نیروگاهها و ذخیره سازی را مطلوب خوانده و از اعلام آمادگی کامل و سوخت‌رسانی بی وقفه به نیروگاههای منطقه خراسان رضوی خبر داد و گفت: امسال موجودی نفت گاز نیروگاههای استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته که بسیار رضایت بخش است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی با تشکر از ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی در انجام این کار، بیان کرد: منطقه خراسان رضوی ۶ نیروگاه مشهد، شریعتی، مپنا، شمس سرخس، خیام نیشابوری و نیروگاه طوس را زیر پوشش دارد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستان های مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت‌جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش دارد و دیگر شهرستان های خراسان رضوی زیر پوشش خدمات ۲ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار و تربت‌ حیدریه هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha