ارتش بیش از یکصد هزار بسیجی در کوی‌های سازمانی خود دارد

تهران-ایرنا- معاون اجرایی و فرمانده بسیج ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که بسیج با حضور در عرصه های مختلف فعالیت های تاثیرگذاری داشته و خواهد داشت گفت: ارتش بیش از یکصد هزار بسیجی در کوی‌های سازمانی خود دارد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش؛ امیر سرتیپ  محمد محمودی  در مراسم گرامی‌داشت روز بسیج در جمع بسیجیان پایگاه های ۱۶۹ پیامبر اعظم(ص) و ۱۷۰ نجمه خاتون و پایگاه های منازل سازمانی ارتش، گفت: پس از به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷، عده ای از دشمنان با ایجاد بحران هایی در گوشه و کنار کشور در صدد ضربه زدن به انقلاب بودند که با هوشیاری حضرت امام (ره)  و دستور تشکیل بسیج در ۵ آذر سال ۵۸ تمامی برنامه های دشمن خنثی شد.

وی اظهار داشت: بسیج با حضور در عرصه های مختلف فعالیت های تاثیرگذاری داشته است.

سرتیپ محمودی با اشاره به حضور موثر بسیجیان در کوی های سازمانی ارتش تصریح کرد: با جذب حداکثری فرزندان کارکنان ارتش سرافراز، در تمامی کوی های سازمانی ارتش در سراسر کشور پایگاه های بسیج تشکیل شده است که این پایگاه ها با هوشیاری تمام، در حفظ ارزش‌های انقلاب تلاش می کنند.

وی با اشاره به اقدامات موثر پایگاه های بسیج ۱۶۹ پیامبر اعظم (ص) و ۱۷۰ نجمه خاتون در تهران، خاطر نشان کرد: این پایگاه ها در  بلایای طبیعی، اردوهای جهادی، رسیدگی به مناطق محروم، مقابله با کرونا و کمک های مردمی بسیار موفق عمل کرده اند.

معاون اجرایی ارتش با گرامیداشت یاد شهدای بسیج در ۸ سال دفاع مقدس تاکید کرد: شهدای بسیج صادقانه، خالصانه و گمنام از سراسر کشور در جبهه ها حضور پیدا کردند و از ارزشهای انقلاب و نظام به شایستگی دفاع کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha