نشست امروز نخست وزیران شانگهای دیپلماسی فعال ایران در منطقه و جهان است

تهران - ایرنا - دستیار معاون اول رییس جمهوری در پیام توییتری خود نوشت: نشست امروز نخست وزیران شانگهای با حضور دکتر مخبر و سفر هفته بعد آیت الله رئیسی به ترکمنستان برای اجلاس اکو نمونه ای از دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان است.

« کاوه اشتهاردی » در این پیام توییتری یادآورشد که برگزاری اینگونه نشست ها عقبه ای از نیروهای رسانه، تشریفات و فنی دارد که شاید خیلی وقت ها در تصویر دیده نشوند.

معاون اول رییس جمهوری در بیستمین نشست شورای نخست وزیران سازمان همکاری شانگهای ضمن تشریح سیاست‌های راهبردی ایران برای توسعه همکاری‌های منطقه‌ای، گفت: سازمان همکاری شانگهای یک الگوی موفق همکاری راهبردی منطقه ای است.

محمد مخبر عصر پنجشنبه در سخنانی در بیستمین نشست شورای نخست وزیران سازمان همکاری شانگهای که از طریق ویدیو کنفرانس انجام شد، با بیان اینکه سازمان همکاری شانگهای یک الگوی موفق از همکاری راهبردی منطقه ای و در راستای ترویج فرهنگ چندجانبه گرایی بین المللی است، تصریح کرد: سازمان همکاری شانگهای با برخورداری از ظرفیت ها و فرصت های وسیع همکاری های چندجانبه می توانند از طریق همکاری و هم اندیشی با یکدیگر، نویدبخش آینده ای روشن برای ملت های منطقه باشند.  

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha