روایت سرمربی اسبق پرسپولیس از حضور جادوگر در فوتبال

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: در مورد استفاده از جادوگر من هم با پیشنهاداتی روبه رو شدم اما اصلا نگذاشتم این افراد به من و تیمم نزدیک شوند.

حمید درخشان روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در خصوص رواج فالگیری و جادوگری در فوتبال ایران اظهار داشت: متاسفانه مساله‌ای است که در فوتبال ما وجود دارد و با این شرایط نمی‌توان آن را کتمان کرد. افراد زیادی بودند که دنبال آن رفتند و در نهایت هم خانه نشین شدند.

وی افزود: متاسفانه در روزهایی که فوتبال دنیا در حال پیشرفت است، در فوتبال ایران، بحث جادوگری و رمالی مطرح می‌شود که این موضوع به هیچ عنوان در شان و اعتبار فوتبال کشورمان نیست. باید فوتبال ما پاکسازی شود تا دیگر شاهد رواج چنین مسائلی نباشیم.

سرمربی اسبق پرسپولیس اضافه کرد: برخی افراد به جای اینکه علم خود را بالا ببرند، دنبال این مسائل می‌روند. متاسفانه در معدود دفعاتی هم که برای مثال تیمشان برنده می‌شود، این موضوع را نشانه جادوگری می‌دانند که سبب می‌شود، این افراد به چنین مسایلی روی بیاورند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به خود او هم برای همکاری با این افراد به اصلاح جادوگر پیشنهاداتی داده شده بود یا خیر؟ گفت: چند مرتبه  این پیشنهاد به من شد. حتی در زمان حضورم در پرسپولیس هم به من می‌گفتند اما هرگز اجازه ندادم این افراد به من و تیمم نزدیک شوند. به نظر من کسی که به خدا اعتقاد داشته باشد باید از این مسائل دوری کند.

درخشان تاکید کرد: در گذشته یک برنامه تلویزیونی هم چند برنامه را به این موضوع اختصاص داد اما الان باز هم شاهد رخ دادن چنین اتفاقاتی در فوتبال هستیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha