مدیرعامل صندوق شاهد: ادای احترام به شهدا یک وظیفه ملی است

تهران - ایرنا - مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد بمناسبت بزرگداشت هفته بسیج مستضعفین گفت ادای احترام به شهدایی که برای حفظ امنیت و استقلال ملت شریف ایران و انقلاب اسلامی از تمام هستی خود گذشتند یک وظیفه ملی و همگانی است.

به گزارش ایرنا ،‌ اسلام کریمی ضمن تبریک هفته بسیج،در گفت وگو با خبرنگار حوزه ایثار وشهادت ایرنا اظهار کرد : بسیج لشکر مخلص بوده و هست، این شجره طیبه در برهه های حساس و عرصه های مختلف کشور همواره نقطه اتکاء بوده و توانسته صادقانه و مخلصانه به مردم خدمت کند.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد افزود: شهدا برای حفظ امنیت و استقلال ملت شریف ایران و انقلاب اسلامی از تمام هستی خود گذشتند پس ما به عنوان خادمان خانواده های این عزیزان نه تنها باید یادشان را زنده نگه داریم بلکه باید در ارائه خدمات خالصانه و خاضعانه به خانواده های این عزیزان تمام تلاش خود را به کار گیریم تا شهدای آنها از ما راضی و خوشنود باشند.

وی گفت: مدیرعامل و کارکنان صندوق قرض الحسنه شاهد روز چهارشنبه در هفته بسیج با قرائت فاتحه و اهدای شاخه های گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام نموده و یکبار دیگر با آرمان های والای معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدای والا مقام تجدید بیعت کردند.

کریمی خاطر نشان کرد :‌ در همایش سراسری پیروان ولایت که مراسم تقدیر از بسیجیان نمونه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران طی هفته بسیج با حضور دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برگزار شد برادر بسیجی حامد شکرزاده وطنی کارشناس روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد و عضو شورای پایگاه‌ مقاومت بسیج شهید مازندرانی نیز به عنوان بسیجی نمونه مورد تجلیل قرار گرفت.

وی افزود:‌ در این همایش بسیجیان پایگاه‌ مقاومت بسیج شهید مازندرانی صندوق قرض الحسنه شاهد حضور چشمگیری داشتند.

پیشتر کریمی درباره فرایند اعطای تسهیلات به ایثارگران گفته بود: شرایط پذیرش توسط ایثارگران هنگام عضویت و تکمیل فرم مربوطه مشخص می‌شود و میزان سقف پس‌انداز اعضا متناسب با سقف تسهیلات پرداختی خواهد بود.

وی افزود: حق پس‌انداز ماهیانه اعضا پایان هرماه پس از کسر از حقوق به سپرده عضو نزد صندوق منتقل و مراتب به طور منظم به بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام می‌شود.

کریمی خاطرنشان کرد: کسورات صندوق شاهد در هر ماه بعد از پرداخت حقوق ایثارگران از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت می‌شود و تا روز بیست و پنجم هرماه به حساب متقاضیان وام پرداخت می‌شود و از بیست و پنجم هر ماه تا بعد از دریافت کسورات و ثبت سند ماهیانه اقساط وام و پس‌انداز درخواست وام به صورت موردی و اضطراری انجام می‌شود.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با بیان اینکه مالک اصلی این صندوق خانواده شهدا و ایثارگران هستند، افزود: پرداخت وام در صندوق قرض الحسنه شاهد طبق روال سنوات گذشته انجام می‌شود و تمام تلاش‌های صورت گرفته در این مجموعه برای خدمات‌رسانی بهتر به این عزیزان و افزایش رضایت‌مندی آن‌ها است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha