نماینده اردکان: رییس جمهوری به مشکلات کشاورزان اصفهان رسیدگی کند

یزد -ایرنا - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: از رییس جمهوری انتظار داریم با رسیدگی به مشکلات کشاورزان شرق اصفهان، مساله تعرض و تخریب تاسیسات انتقال آب شرب استان یزد را حل کند.

به گزارش ایرنا، محمدرضا دشتی اردکانی روز جمعه در سخنرانی قبل از نمازجمعه روستای مزرعه نو از توابع بخش عقدا با بیان اینکه تعرض به خط انتقالی آب استان یزد حق الناس است و مشکلات ناشی از تخریب این خط مستقیما بر حیات و زندگی مردم استان تاثیر می گذارد، افزود:  از مسوولان ۲ استان یزد و اصفهان نیز برای حل این مشکل در فضایی آرام  استمداد می طلبیم چراکه، شکستن خط انتقالی آب شرب شهروندان استان یزد فراتر از یک اتفاق عادی است و مسلما در این قضیه شیطنت های دشمن برای ایجاد اختلاف مشهود است.

وی اظهار داشت: کشاورزان شرق اصفهان انسان های نجیبی هستند و چیزی فراتر از حقوق خود مطالبه نمی کنند و قطعا نسبت به تعرض به خط لوله آب شرب استان یزد نیز رضایت ندارند و می دانند که این آب ناچیزتر از آن است که مشکل کشاورزی آنن را حل کند اما این روش را برای بیان خواسته خود برگزیده اند.

دشتی اردکانی تصریح کرد: از رییس جمهور درخواست داریم هیاتی تعیین  و این مشکل را در استان یزد و اصفهان حل کنند زیرا تداوم این مسئله، مشکلات دیگری را نیز ایجاد می کند.
وی با بیان اینکه  امیدوارم با مدیریتی که دولت انقلابی و مدیران بسیجی آن دارند به زودی مشکل حل شده و این اتفاق تکرار نشود، تصریح نمود: بعنوان عضو کمیسیون برنامه و بودجه کشور از نزدیک با مسایل اقتصادی آشنا هستم و باید اذعان کرد که اتفاقاتی نظیر تخریب لوله انتقال آب و مسائل جانبی آن، حقیقتاً به حجم مشکلات کشور اضافه خواهد کرد.

خط انتقال اب شرب استان یزد پنجشنبه شب در منطقه شرق اصفهان مورد تخریب قرار گرفته و اب انتقالی به یزد قطع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha