تیم بسکتبال بانوان شهرداری گرگان سپهرداد تهران را شکست داد

گرگان - ایرنا -تیم بسکتبال بانوان شهرداری گرگان در هفته نخست از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور تیم سپهرداد تهران را با نتیجه ۶۷ بر ۳۷ شکست داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که امروز جمعه در سالن حکیمیه دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار شد، تیم بانوان شهرداری در کوارتر اول با نتیجه ۲۳ بر ۱۳ به پیروزی رسید و در کوارتر دوم نیز با حساب ۱۵ بر ۸ از سد حریف خود گذشت تا در مجموع پایان نیمه اول، تابلوی امتیازات عدد ۳۸ بر ۲۱ به سود بانوان را نمایش دهد.

در کوارتر سوم‌ باز هم بازیکنان تیم بانوان‌ شهرداری گرگان نبض بازی را به دست گرفت تا مانند کوارتر دوم به عدد ۱۵ در برابر تنها پنج امتیاز تیم سپهرداد دست یابند.

در کوارتر چهارم و پایانی بانوان شهرداری گرگان روند برتری خود را حفظ کرد و در پایان این کوارتر به پیروزی ۱۴ بر ۱۱ رسیدند تا نیمه دوم هم با حساب ۲۹ بر ۱۶ به سود گرگان ثبت شود.

برای تیم گرگان در این مسابقه با هدایت نیکا بیک لیک‌لی در ابتدا نیکو فتاحیان، فاطمه گلابگیر، نیلوفر مفیدی، پریسا کرمی و مریم حبیب زاده وارد زمین شدند.

شاگردان پوران عباسی سرمربی سپهرداد یارانش را با ترکیب نخستین مریم محمدیگی، فاطمه بیدار، سارا اللهیار، آرزو آرامش و فایزه اسلامی به زمین فرستاد.

تیم بسکتبال بانوان‌ شهرداری گرگان در پایان هفته ششم مرحله مقدماتی در گروه الف لیگ برتر بسکتبال زنان باشگاه‌های کشور با چهار برد و ۲ باخت و مجموع ۱۰  امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

بانوان‌ شهرداری گرگان ۱۷ آذر ماه در هفته دوم دور برگشت به مصاف تیم بسکتبال امرتات تهران خواهند رفت.

رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال زنان باشگاه‌های کشور با حضور ۱۱ تیم در ۲ گروه  پنج و ۶ تیمی از ۳۱ شهریور ماه آغاز شده که تیم دختران شهر گرگان به همراه تیم‌های بهمن، امرتات، سپهداد و ایزی بسکتبال همگی از تهران به همراه شیمیدر قم در گروه الف قرار دارد.

رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال زنان باشگاه‌های کشور به علت شرایط کرونا همچون فصل قبل به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha