بسیج همه تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده است

سنندج- ایرنا- امام جمعه سروآباد گفت: بسیج از زمان تشکیل آن تا امروز همه تهدیدات دشمنان را در تمامی عرصه های مختلف به فرصت تبدیل کرده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک پنجم آذر اظهار داشت: امام (ره) پنجم آذر سال ۱۳۵۸ را به نام روز بسیج نامگذاری کردند و از آن زمان تاکنون این نهاد مقدس منشاء خدمات بسیاری برای کشور بوده است.

وی افزود: در طول ۴۳ سال از عمر انقلاب اسلامی بسیج در تمامی صحنه های مهم حضوری دشمن شکن داشته و هر کجا و هر زمان که وارد صحنه شده موفق عمل کرده است و باعث یاس و ناامیدی دشمنان شده است.

خطیب جمعه سروآباد یادآور شد: بسیج ریشه مردمی دارد و امروز بزرگترین افتخار ما بسیجی بودن است و اگر تا امروز که ۴۳ سال از عمر انقلاب می گذرد و دشمنان نتوانسته اند ضربه ای به ما بزنند به برکت بسیج است.

وی در ادامه حضور در خطبه های نماز جمعه را وظیفه همه مسلمانان دانست و افزود: شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه یک تکلیف الهی است و همه باید در این فریضه مهم شرکت کنیم.

بسیج همه تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده است

وی در پایان بر ضرورت واکسیناسیون عمومی در جامعه تاکید کرد و افزود: تزریق واکسن کرونا برای همه ضروری و لازم است و همه باید این واکسن را تزریق کنیم تا این ویروس منحوس در جامعه ریشه کن شود ولی چنانچه نسبت به این ویروس بی اعتنا باشیم موج ششم بدون تردید اتفاق می افتد و باعث داغدار شدن بسیاری از ما خواهد شد لذا همه باید واکسن کرونا را تزریق کنیم و به شایعات توجهی نکنیم.

گفتنی است به مناسبت هفته بسیج شربت و شیرینی در بین نمازگزاران جمعه توزیع شد و بسیج جامعه پزشکی اقدام به ارائه خدمات درمانی بهداشتی و تزریق واکسن کرونا در بین نمازگزاران کرد.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی افزون بر ۵۲ هزار نفری در فاصله ۹۰ کیلومتری از غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha