امام جمعه یاسوج: نمایندگان مجلس برای خدمت به مردم کوتاهی نکنند 

یاسوج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با اشاره به ۱۰ آذرماه سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس و روز مجلس، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با الگوگیری از این شهید والامقام برای خدمت به مردم و دفاع از نظام، انقلاب و کشور کوتاهی نکنند. 

به گزارش ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: رسالت نمایندگان مجلس شورای اسلامی بسیار مهم و سنگین بوده و بنا به فرموده امام خمینی (ره)  مجلس سنگر است. 

وی افزود: اقدام اخیر دولت سیزدهم برای برخورد با برخی مدیران دولتی و غیردولتی دریافت کننده حقوق های نجومی و غیرمتعارف بسیار تحسین برانگیز است. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: دریافت اینگونه حقوق ها و دست درازی به بیت المال از سوی مدیران در یک جامعه اسلامی ننگ آور است. 

آیت الله حسینی عنوان کرد: لازم است که با چنین مدیرانی قاطعانه برخورد کرد تا درس عبرتی برای دیگران شده و اینگونه امور ناخوشایند در آینده تکرار نشود. 

وی ابراز داشت: موضوع مهم عدالت اجتماعی در زمینه استخدام افراد در دستگاه های اجرایی تاکنون چندان در کهگیلویه و بویراحمد رعایت نشده است. 

آیت الله حسینی گفت: برخی خانواده ها در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که به دلیل نداشتن پارتی حتی یک نفر از اعضای آنها مشغول به کار نیست و باید هر چه زودتر این مسیر اشتباه در استان بسته شده و متولیان امر نیز بستر اشتغال جوانان را فراهم کنند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha