زارع باتری سنندج ملی پوشان شهرکرد را گلباران کرد

سنندج - ایرنا - تیم فوتبال بانوان زارع باتری سنندج در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور جام کوثر با به ثمر رساندن هفت گل توانست تیم ملی پوشان شهرکرد را با شکست بدرقه کند.

به گزارش ایرنا، رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان ایران روز   جمعه با برگزاری ۶ دیدار همزمان وارد هفته سوم شد که تیم زارع باتری در ورزشگاه ملک‌نیا شهر سنندج به مصاف تیم تازه وارد ملی پوشان شهرکرد رفت.

شاگردان فاطمه صادقی که از ۲ بازی قبلی خود یک شکست و یک پیروزی را کسب کرده بودند، در این بازی توانستند تیم ملی پوشان شهرکرد را با نتیجه هفت بر صفر گلباران کنند و دومین پیروزی خود را در لیگ برتر امسال جشن بگیرند.

گل‌های نماینده کردستان را زهرا حاتم نژاد دقایق ۳۴ و ۵۹ و ۸۱، فاطمه شبان دقایق ۴۷ و ۵۳ و ۶۲ و سمیرا محمودپور دقیقه ۷۵ به ثمر رساندند.

زارع باتری با این برد دلچسب ۶ امتیازی شد و در جایگاه پنجم لیگ قرار گرفت و تیم ملی پوشان شهرکرد نیز با احتساب این شکست تک امتیازی باقی ماند و عنوان نهم جدول را از آن خود کرد.

در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر، زارع باتری در یک بازی خانگی و سخت به مصاف خاتون بم صدرنشین می رود و ملی پوشان شهرکرد باید برای بازی با همیاری به ارومیه سفر کنند.

زارع باتری در هفته دوم رقابت‌ها نیز در ارومیه به مصاف همیاری رفته بود که در این دیدار با نتیجه چهار بر صفر به پیروزی رسیده بود.

پس از عدم تیم‌داری راهیاب ملل مریوان، بازیکنان و کادر فنی این تیم تحت امتیاز آذرخش تهران مجوز حضور در مسابقات را گرفتند. آذرخش تهران اما عمر طولانی ای نداشت و در خلال آن فصل، تیم دوباره به کردستان بازگشت و با نام آذرخش کردستان ادامه مسابقات را سپری کرد. یک فصل بعد اما این تیم به وچان کردستان تغییر نام داد. در سال ۱۴۰۰ این تیم برای چندمین بار پس از تغییر اسپانسر به نام باتری زارع وارد مسابقات لیگ فوتبال بانوان ایران شد.

حدود ۶۰ هزار ورزشکار سازمان یافته کردستانی در رشته‌های مختلف ورزشی مشغول به فعالیت هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha