فرماندار اردکان : با تغییرکاربری غیرمجاز زمین برخورد می شود

یزد - ایرنا - فرماندار اردکان گفت:با موارد ساخت‌وساز و تغییرکاربری غیرمجاز زمین اعم از فضای سبز و کشاورزی در این شهرستان مطابق قانون و مقررات با افراد متخلف به جد برخورد می شود.

به گزارش ایرنا، مصطفی پوردهقان روز شنبه در نشست کارگروه پیشگیری و مقابله با تغییرکاربری غیرمجاز زمین با اشاره به شرایط زیست محیطی برضرورت حفظ کاربری فضای سبز و باغ ها اشاره کرد و خواستار برخورد قاطع همه دستگاه‌های مرتبط با متخلفان شد.
وی با بیان ضرورت هماهنگی و همکاری مسئولان با نگاه جامع و ایجاد تعامل بین بخشی، افزود: موضوع حفظ و جلوگیری از تغییر کاربری زمین های کشاورزی موضوع بین نسلی است و با توجه به شرایط و اقلیم شهرستان حفظ سرانه فضای سبز ضرورت حیاتی و اجتماعی محسوب می شود.
فرماندار اردکان اظهارکرد: استفاده از ظرفیت رسانه ها و فرهنگ سازی در بستر فضای مجازی برای  آگاهی بخشی به مردم در حوزه جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و انتشار اخبار مربوط به برخورد های قضایی،  گامی موثر در جهت تنویر افکار عمومی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز است.
وی با قدردانی از همکاری دستگاه قضایی و دادستان اردکان در این مورد گفت: تشدید برخورد با ساخت‌وسازها و تغییرکاربری‌های غیرمجاز با ایجاد گشت مشترک همچنان در دستور کار است.

شهرستان ۱۲۵ هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای عقدا، خرانق، احمدآباد و اردکان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha