تقویت تفکر بسیج ضامن موفقیت نظام است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تقویت تفکر بسیج ضامن سربلندی و موفقیت نظام می‌شود بنابراین فعالیت‌های جهادگونه و بسیجی باید بیش از پیش تقویت شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا آیت الله هاشم نیازی در ویژه برنامه فرهنگی هنری « علمداران » اظهار کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که تفکر و فرهنگ بسیج در جامعه غالب شود تا دشمنان اسلام و ایران با دیدن نشاط و امید مردم، مایوس شوند.

وی گفت: جوانان باید با تفکر بسیجی رشد کنند تا پرچم اسلام عزیز به واسطه نظام مقدس جمهوری اسلامی به صاحب الزمان(عج) برسد.

وی بیان کرد: تفکر بسیج برخاسته از فرهنگ ریشه دار عاشورا است که با ساختن یک دیوار از خون مقدس شهدا، حصاری مقاوم در برابر تفکرات شیطانی را به عنوان حفاظی برای کشور های اسلامی ایجاد کرده است.

نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ترویج و تقویت اخلاق بسیجی باید مورد توجه قرار گیرد گفت: یکی از عواملی که می تواند نور فرهنگ بسیج را در چشم و دل مردم روشن کند، پایبندی بسیجی ها به اخلاق سلمانی و اباذری است که مخلصانه و صادقانه در خدمت ملت بزرگ اسلام و مسلمانان بودند. 

آیت الله نیازی افزود: خوشبختانه تفکر بسیج در دولت سیزدهم ظهور و نمود بسیار درخشانی دارد و امید می رود با تکیه بر این تفکر، مشکلات کشور و ملت برطرف شود تا مردم بیش از پیش  فرهنگ بسیج، جهاد و مقاوت را لمس کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در ادامه این آیین اظهار کرد: سال گذشته و در اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ویژه برنامه ای تحت عنوان « سردار دلها » در شاخه های مختلف فرهنگی و هنری برگزار و با استقبال گسترده هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه استان روبرو شد.

احمد حسین فتایی با تاکید بر اینکه تحقق شعارهای " ما مقتدریم " و " ما ملت امام حسینیم " در قالب برنامه های فرهنگی و هنری از مهمترین اولویت ها است ابراز داشت: همزمان با دومین سالگرد شهادت این پاسدار رشید سپاه اسلام، برنامه « مرد میدان » به صورت استانی در رشته های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می شود.

وی با اشاره به اختصاص اعتبار ویژه جهت بهره برداری از ساختمان هنرستان هنرهای زیبا و مجتمع فرهنگی هنری شماره ۲ خرم آباد در منطقه گلدشت گفت: با تلاش های صورت گرفته و حمایت های استاندار، سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان و سایر مسوولان، این پروژه در ردیف پروژه های سفر هیات دولت قرار گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha