استاندار چهارمحال و بختیاری از بخش بیماران کرونایی شهرکرد دیدن کرد

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری روز شنبه ۶ آذر در نخستین روز کاری خود در دیدار سرزده از بخش کرونایی بیمارستان هاجر شهرکرد از نزدیک روند شیوع کرونا و مشکلات این حوزه را بررسی کرد.

غلامعلی حیدری در دیدار خود از بخش کرونایی بیمارستان هاجر شهرکرد افزود: به عنوان خادم مردم اولین روز رسمی کار خود را به سرکشی از بیماران گرفتار ویروس کرونا و تقدیر از کادر درمان که شجاعانه و ایثارگرانه در حال خدمت هستند، اختصاص دادم.

وی ادامه داد: بررسی میدانی از روند شیوع کرونا در استان و مشکلات کادر درمان و بیماران و تلاش برای رفع این مشکلات از دیگر اهداف دیدار از بیمارستان هاجر شهرکرد است.

حیدری بر نقش موثر حضور و همراهی مردم در پیشبرد بهتر امور و غلبه بر مشکلات تاکید کرد و گفت: امید می‌رود در عرصه مهار و مقابله با ویروس کرونا نیز همانند سایر عرصه‌ها مردم همراهی کنند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اقدام به دریافت واکسن در غلبه بر این ویروس منحوس مسوولان را بار دیگر یاری دهند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در خصوص تامین واکسن با محدودیت روبرو نیستیم، تصریح کرد: علاوه‌بر تزریق واکسن، در صورت برگزاری مراسم‌ها با تعداد کمی از افراد و با رعایت فاصله اجتماعی برگزار شود چرا که در برگزاری مراسم معارفه روز پنجشنبه نیز تلاش شد تا با کمترین حاضران مراسم برگزار شود و در فرصت مناسب با مردم شهرستان‌های استان دیدار کنم.

حیدری افزود: به عنوان خادم مردم هر کاری که برای حل مشکلات مردم در توان باشد، دریغ نمی‌کنیم.

وی از اقدام بسیج استان برای تجلیل از کادر بهداشت و درمان نیز قدردانی کرد و گفت: فعالان عرصه بسیج که خود از پرچم‌داران دفاع از کشور هستند از پرچم‌داران سلامت قدردانی می‌کنند که این را به فال نیک می‌گیریم.

به گزارش ایرنا، بر اساس جدیدترین رنگبندی شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، لردگان، فارسان، کیار، اردل، بن، سامان و خانمیرزا در وضعیت زرد و شهرستان کوهرنگ در وضعیت آبی (کم خطر) قرار گرفت و هم اینک ۱۲۹ بیمار در بخش‌های ویژه کرونا مراکز درمانی استان بستری هستند.

استاندار چهارمحال و بختیاری از بخش بیماران کرونایی شهرکرد دیدن کرد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha